Hasan Süpürgeci

Hasan Süpürgeci

Çevirmen
8.7/10
40 Kişi
·
62
Okunma
·
0
Beğeni
·
4
Gösterim
Yazara henüz alıntı eklenmedi.
208 syf.
·9/10
Çok beğendim. Bu ciltte Amanda Waller'in nasıl biri olduğunu çok iyi anlıyorsunuz. Çizimleri 4.Ciltteki gibi baştan savma değil gayet güzel. Ama konuyu daha iyi anlamak istiyorsanız 4. Cildi de okumalısınız.
Neyse onun dışında olay örgüsü akıcı. Suçlularımız gene esprili, şaşırtıcı. Bir kaç yeni karakteri daha detaylı tanıyoruz (1.ciltteki gibi).
Sadece, keşke kitapta Harley'e daha çok yer verseydiler, dedim. Ortamı keyiflendiren bir karakter. Ama genel itibariyle kitap çok başarılı çok inanılmazdı.
144 syf.
·10/10
Bu sayı enfesti. Harley'in Joker'le yaşadıkları çok heyecanlıydı. Ah Joker ne kadar kötüsün ya. Hikaye gayet sürükleyici, gerilimli, eğlenceli. Okunması kolay. Sonu şoke edici. Çizimler gene olağanüstü.. Çok başarılı
160 syf.
·10/10
Hapishanelerden toplanıp intihar görevlerine gönderilen süper canilerden oluşan bir ekip... Filmine bin basar kalitede bir çizgi roman. Okuması çok eğlenceliydi. Birsürü olay oluyor ve "kitap hiç bitmese" diyorsunuz. Çok çok keyifli. Kötülerin gerçekten kötü olduklarını görmek kitabın başarısını gösteriyor. Çok sevdim çok beğendim
160 syf.
·1 günde·10/10
İlk cilt olduğu için daha çok tanıtım cildi gibi. Geçmişe dönük kısımlar neredeyse yarısını kaplıyor. Asıl merak ettiğim Joker zaten ölmez ama Harley Quinn ölüyor mu? Aklımda bu soru kaldı. Umarım bir an evvel ikinci cildi okuyabilirim. Eğer sizde bu ekibi seviyor ve merak ediyorsanız tavsiye ederim. Deadshot'un patronluk dertleri beni bayağı güldürdü.
188 syf.
·10/10
Baştan sona zekice yazılmış olay örgüsü ile sürükleyici olan bir hikaye. Çok yoğun, bir sürü olay olduğu için arada kafam karıştı ama sonunda bir şekilde toparladım. Keyifle okunabilecek başarılı bir hikaye ve çizimleri de tabiki çok muazzam.
144 syf.
·8/10
Joker ve Batman'in birbirine neden, nasıl, ne denli bağlı olduğunu anlatan farklı bir çizgiroman. Hem birbirlerinden nefret eden hem de bir diğeri olmadan yapamayan Dünyanın en kötü adamlarından biri ile Dünyayı kurtarmaya çalışan bir kahramanın Avrupadaki maceraları.
224 syf.
·8/10
Batman serisindeki Kara Şövalye'yi hem geçmişinde hem de geleceğinde takip eden olağanüstü bağımsız hikayelerden oluşan bir kitap. İçindeki hikayeler çok eğlenceli. Ben en çok "Seneler" hikayesini beğendim.

Yazarın biyografisi

Adı:
Hasan Süpürgeci

Yazar istatistikleri

  • 62 okur okudu.
  • 25 okur okuyacak.
  • 1 okur yarım bıraktı.