Hazal Yılmaz

Hazal Yılmaz

Yazar
6.6/10
8 Kişi
·
23
Okunma
·
1
Beğeni
·
67
Gösterim
Artık seni sevmiyorum diyeceğin günü beklerken ne çok özlüyorsun o birini.
"Hüzün garip bir duygu, bir kere ruhundan içeri girdi mi, üzüntü, acıklanma, yalnızlığı da yemeğe çağırıyor, hep birlikte kutlamaya oturuyorlar."
"Keşke, olamayışların değil, başımıza düşecek güzelliklerin habercisi."
Bazı sabahlar yağmurun bulutların ağlaması olduğunu sandığım günleri özlüyorum.
Seni sonsuza kadar seveceğim yalanını söyleme,gelecek zaman kipinde sevme beni.
Rüya gibisin diyorsun,sadece geceleri,gözün kapalıyken yaşayan bit organizma olduğumu düşünüp irkiliyorum,ağaç gibi olsam?
Ben seni derinden seviyorum diyor.Hani annelerimizin girme boğulursub dediği yerden mi,diye düşünüyorum.Okyanusta sarhoşluktan ölünen yerden mi Yoksa?Başında durup taş attığın kutunun hiç görmediğin dibinden mi Ya da?
Hazal Yılmaz pek çoğumuza göre hayata bizden biraz eksik başlamış, ama güçlü bir aileye sahip olması nedeniyle iyi bir karakteri barındıran güçlü bir kadın.
Bir seyyah gibi dünyayı dolaşmış ama hiçbiri evi değil. En son konakladığı Londra'da hem neler yaptığını hem de neler düşündüğünü, neden böyle düşündüğünü anlatmaya çalışmış.
Kelimelerini ve cümlelerini sevdim. Edebiyatçı değil tabi ki ama facebook iletisi vari cümleler olur ya, Hazal Yılmaz'ınki epey iyi. Yanımda bulundurmak istediğim cümleleri oldu.
Güzel bir tecrübeydi. Bayılmadım ama yine olsun yine okurum.
Kitabı büyük beklenti ve heves içinde almıştım. Bir çırpıda bitiririm diye düşündüğüm ve ben de büyük hayal kırıklığı yaratan ve bitirmekte zorlandığım bir kitap.

Yazarın biyografisi

Adı:
Hazal Yılmaz
Unvan:
Yazar

Yazar istatistikleri

  • 1 okur beğendi.
  • 23 okur okudu.
  • 1 okur okuyor.
  • 11 okur okuyacak.