Hikmet Temel Akarsu

Hikmet Temel AkarsuKaybedenlerin Öyküsü yazarı
Yazar
Editör
7.8/10
51 Kişi
244
Okunma
17
Beğeni
3.456
Görüntülenme

Hikmet Temel Akarsu Yorumları ve İncelemeleri

Hikmet Temel Akarsu yorumları ve incelemelerini, Hikmet Temel Akarsu kitabı hakkındaki okur görüşlerini , Hikmet Temel Akarsu puanlarını 1000Kitap'ta bulabilirsiniz.
·
Puan vermedi
Kitabı bitirmek uzun zaman alacak çünkü incelenen kitapların çoğunu okumadığım düşünülürse bu uzun bir serüven demek , keyfini sonuna kadar çıkarmaya çalışacağım . Mesleğimi seviyorum okumayı da ikisinin kesişimi bana çok şey katacaktır . Hadi bakalım....
Edebiyatta Mimarlık
Edebiyatta MimarlıkHikmet Temel Akarsu · Yem Yayınları · 201624 okunma
254 syf.
·
Puan vermedi
·
18 günde okudu
Babalar ve Kızları
Çokta bayıla bayıla okunacak bir kitap değil belki bu kitap bir tarz ya da o dönem ve semtin yaşamışlarının sevebileceği bir kitap olabilir. Kitap hikayelerden oluşuyor ben kapak ismiyle bir bağ kurup şans vermiştim fakat alakası olmayan yazım ile karşılaştım . Ah şu duygusal boşluklar yok mu? Ordan yakaladı . Akıcı usluba sahip fakat ilgi çekici değil bir geçmiş okumak zevklidir fakat kimin geçmişi olduğu da önemlidir. Bu hikayelerde ki insanların geçmişi çok çekmedi.
Babalar ve Kızları
Babalar ve KızlarıHikmet Temel Akarsu · İnkılap Kitabevi · 200512 okunma
Reklam
350 syf.
10/10 puan verdi
·
Beğendi
Superi
Sevgili Superi , benim ortaokul sıralarında okuduğum ve uzun seneler geçmesine karşın unutmadığım unutamadığım bir eser oldu .. Okunası güzel bir edebi roman , bu sayede Sevgili Yazar’ımıza sonsuz şükranlarımı iletmeyi borç bilirim , lütfen okuyunuz ..
Sevgili Superi
Sevgili SuperiHikmet Temel Akarsu · İnkılap Kitabevi · 200110 okunma
254 syf.
8/10 puan verdi
·
Beğendi
·
24 saatte okudu
İçinde 28 tane öykü olan bir kitap. Yazarın rock vb müzikleri sevmesi ve gençliğinin modada geçmesi hikayelerin konusu ve beyoğlu barları gibi yerlerde geçmesinde etkili olmuş. Birkaç günde okunabilecek güzel hikayeler. Kirli Yolda isimli hikayesi ise bence çok heyecanlı ve trajikomik bir hikaye olmuş. Bel altı ve argodan hoşlanmayanlara uygun bir kitap olmadığını ama güzel hikayeler içeren dolu bir kitap olduğunu düşünüyorum.
Babalar ve Kızları
Babalar ve KızlarıHikmet Temel Akarsu · İnkılap Kitabevi · 200512 okunma
292 syf.
10/10 puan verdi
·
Beğendi
Bu romanın diğer tarihi romanlardan en önemli farkı kuvvetli bir mimari arka plan kurmuş olması ve heyecan unsurunu sürekli ayakta tutması.
Konstantinopolis Kapılarında
Konstantinopolis KapılarındaHikmet Temel Akarsu · Doğan Kitap · 20129 okunma