Hilmi Aydın

Hilmi Aydın

Yazar
8.2/10
5 Kişi
·
7
Okunma
·
1
Beğeni
·
407
Gösterim
Adı:
Hilmi Aydın
Unvan:
Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni
112 syf.
·2 günde·9/10
Birbirinden güzel birçok deneme ve inanılmaz akıcı bir dil. Hilmi beyin blogundaki çekilişi kazanmam üzere ek olarak imzalayıp kendi kitabını da bırakması ne güzel olmuş. Okurken satırlar arasında kayboldum. Her zaman böyle duygu ve anlam yüklü özlü satırları sevmişimdir. Bir yarışma sonucu basılmış ve iyi ki de basılmış. İlk başlarda sıkılabilirsiniz ancak sonrada çok seveceksiniz. Keyifli okumalar....
112 syf.
·Beğendi·10/10
Kitabın yazarından imzalı olan bu kitap, kütüphaneme çok yakıştı.
Yazarın dili oldukça sade ancak duyguları anlatımı bir o kadar bu sadelik içerisinde kayboluyor. En karmaşık his ve halleri anlatırken bile dilin bu denli sade oluşu etkiliyor beni.

"Öyle ya, insan ağladı mı, sonrasında bir gökkuşağı oluşmalı semada."
112 syf.
·8/10
Kitabın yazarı edebiyat öğretmenimdi. Katıldığı yarışmada ikinci oldu ve kitap basıldı. İlk başlarda sıkılabilirsiniz ancak ilerleyen konularda sizlerden bir şeyler bulacaksınız ve kitabı bitirdiğinizde pişman olmayacaksınız.
112 syf.
·Beğendi·10/10
Yazarın diline hayran kalacaksınız. Eserde cemre düşen yerin neresi olduğu belirtilmese de o cemre yüreğinize düşecektir sanırım. Denemelerin geneli sizi sıkmayacak kadar kısa. Başlamanızla bitirmeniz bir olacaktır.

Yazarın biyografisi

Adı:
Hilmi Aydın
Unvan:
Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni

Yazar istatistikleri

  • 1 okur beğendi.
  • 7 okur okudu.
  • 2 okur okuyacak.