Hümeyra Özbek

Hümeyra Özbek

Yazar
6.4/10
9 Kişi
·
28
Okunma
·
3
Beğeni
·
62
Gösterim
Adı:
Hümeyra Özbek
Unvan:
Yazar
Yazara henüz alıntı eklenmedi.
224 syf.
·7/10
Kitabı okuyalı bayağı oldu. Ama burada olmadığı için yorumunu yapamamıştım. Şimdi yüklendiğini gördüm ve hatırladığım kadarı ile sizlerle paylaşıyorum.
Aras, babasının intikamını almadan içindeki nefretin soğumayacağını biliyordu. Ve bir gün arabası ile bir kıza çarptı ve kız babasının katilinin kızı çıktı.
Aras ile Afra birbirlerinden etkilenirler ama Aras hala intikam derdindedir.
Aras Afra ile evlenir ve etmediğini bırakmaz kıza...
iyi okumalar...
%23 (50/224)
·1/10
Kitaba çok hızlı bir giriş yapılsada karakterlerin yansıtılış şekli ne yaparsam yapayım zihnimde tam olarak canlanamadı. Özellikle okullarını birincilikle bitirip başarılı bir doktor olmuş olan Afra karakterinin unutmuş olduğu çanta ve sonrasındaki hastane mevzusu daha ilk bölümden beni yıktı. Başta karakteri övüpte hemen ardından böyle bir olay okuyunca da insanın morali bozuluyor. Yani karakteri zeki gibi gösterip de mala bağlayınca kitap baştan çöktü. E hal böyle oluncada karakterlere ve kitaba atapte olmam güçleşti.
—Ayrıca Afra karakterinin 'torpille buralara gelmedim' sözünüde bu hareketlerle çürütmüş olduğunu görüp okuyoruz— yazar karakterleri yazarken daha baştan kendiyle çelişmiş.
Tabi birde daha ilk olayda Aras karakterinin kızın güzelliğine tutulması var. Arkadaşım mevzu hani farklıydı sen nasıl hemen olayı oraya bağladın. Bir dur ya bir dur haymubarek. Kesinlikle Aras karakterindeki ani çıkışlar ve Ali'ye yaptıkları saçma ve gereksizdi.
Karakterlerin yaşları büyük fakat hal ve tavırları tam bir ortaokul, lise kafasında olması kitabı daha da bir çekilmez hale soktu.
Kitapta olay örgüsü namına da hiçbir şey yoktu. O kadar boş ve diyalogları baştan sağmaydı ki kitaba daha fazla tahammül edemedim. Kitap benim için başlamadan bitenler kategorisine girdi.
Ayrıca daha 30. sayfada yok alıştımlar, yok hoşlandımlar, yok özledimler başladı. Bir durun ya daha 24 saat dolmadan bu ne hız? Valla ben 50. sayfaya kadar zor dayandım. Sonuna kadar okuyan varsa da tebrik ederim.
Aşka Mafya Karışır Hümeyra Özbek
224 syf.
·Puan vermedi
Bi aralar canım çok sıkılıyordu o zamanlar köydeyim malum internet çekmiyordu ve yapacak birşey de fazla olmuyor bende artan zamanlarımda kitap okuyordum. İnternetten PDF kitap bulup indiriyordum buda o kitaplardan biriydi. Kitaba gelirsek hiç ama hiç beğenmedim. Zaman geçsin diye bile okunacak güzellikte değil. Hiç beğenmedim.

Yazarın biyografisi

Adı:
Hümeyra Özbek
Unvan:
Yazar

Yazar istatistikleri

  • 3 okur beğendi.
  • 28 okur okudu.
  • 4 okur okuyacak.
  • 2 okur yarım bıraktı.