Hüseyin Yurtsever

Hüseyin Yurtsever

Yazar
7.3/10
3 Kişi
·
4
Okunma
·
0
Beğeni
·
487
Gösterim
Adı:
Hüseyin Yurtsever
Unvan:
Yazar
"Düşüncesinde özgür olmayan kişi korkak olur. Korkak olan yalancı olur, kopyacı olur.Kopyacı olmak, kendine güvenmeyip başkalarının ölçülerine sığınmak demektir......"
"Bilgisizlik derinleşirse sevgisizliği de aşar, korkuya dönüşür. Korkunun kaynağı, kişinin bilgisizliğinde yatmaktadır.....................Farkında iseniz en özgür ruhlu ve en yürekli kişiler, bilgiyle donanmış olanlardır................Düşüncelerimizdeki zincirler bilgiyle kırılır. Bilgi, özgür ruhun ve gerçek aşkın mayasıdır."
240 syf.
·4 günde·9/10
Herşey Dore' nin eline bir bronz kolye verilmesiyle başlıyor. İstiklal caddesinde Baloncu Dore' ye bir kolye verince arkeolog olan Dore şaşırıp kalıyor. "Neden bunca insan içinde bana verdi bu kolyeyi" diyor. Ve olaylar böylece başlıyor. Kozmozun sayılarla yorumuna, arkeolojiye ve gizeme hazır olun. Kitapta çok fazla macera yok. Biraz ağır ilerliyor gibi olabilir ama sonu gerçekten de çok şaşırtıcı. Ben çok beğendim. Aslında beni çok duygulandırdı. Tavsiye ederim.

Keyifli okumalar..
240 syf.
·6/10
.. Bak dostum, kimse kimsenin hocası yada öğrencisi olamaz. İşin aslına bakılırsa hocanın öğreteceği kadar öğrencisinden öğreneceği vardır.,,, hoca öğrenci ayrımı da kuruntu dan başka bir şey değildir.

Yazarın biyografisi

Adı:
Hüseyin Yurtsever
Unvan:
Yazar

Yazar istatistikleri

  • 4 okur okudu.
  • 8 okur okuyacak.