Iria G. Parente

Iria G. ParenteAlma ve Yedi Canavar yazarı
Yazar
9.0/10
92 Kişi
782
Okunma
5
Beğeni
1.160
Gösterim

Iria G. Parente Gönderileri

Iria G. Parente kitaplarını, Iria G. Parente sözleri ve alıntılarını, Iria G. Parente yazarlarını, Iria G. Parente yorumları ve incelemelerini 1000Kitap'ta bulabilirsiniz.
208 syf.
5/10 puan verdi
·
Beğendi
bence kitap bir çocuk için bile son derece sade bir dille yazılmış. bu yüzden, beğendiğim ama derinden etkilenmediğim için ortalama bulduğum bir kitap oldu. sanırım beklentimi fazla yükselttiğim için biraz hayal kırıklığına uğradım. ayrıca birkaç yazım yanlışına denk geldim. genç timaşʼtan beklemezdim. kapak tasarımlarını mükemmel yaptıkları için bu seferlik görmezden geliyorum. ve içindeki çizimler çok hoşuma gitti. alma hiç de yabancı olmadığım bir karakter o yüzden okurken onu öyle iyi anladım ki sarılmak istedim. böylece kendime de sarılmış olacaktım. sonu şaşırttı çünkü almaʼnın direkt ilaç tedavisine başlamasını beklemiyordum ve pek doğru da gelmedi neticede o bir çocuk. ama sonradan düşündüm ki demek durum böyle vahim bir noktaya gelmiş. sonuç olarak o elinden geleni yaptı ve canavarlarından kurtuldu. gurur duydum. umarım hepimiz bir gün kurtulabiliriz
Alma ve Yedi Canavar
Alma ve Yedi CanavarIria G. Parente · Genç Timaş · 2022784 okunma
"Bazen bir ampul yerinden gevşer. Ampulün titremeye başlayan ışığı sönecekmiş gibi gelir. Böyle anlarda ampulü biraz daha sıkıştırarak daha kuvvetli yanmasını sağlarız."
İnsan kendini bir odaya kapatınca ışıksız kalıyor. Alma ışığı çok ama çok özlemişti.
Onu anlamıyorlardı. Etrafındaki hiç kimse Alma'nın gerçekten ne istediğini, neyi hak ettiğini ya da neye ihtiyacı olduğunu bilmiyordu.
Bazen bir ampul yerinden gevşer.Ampulün titremeye başlayan ışığı sönecekmiş gibi gelir.Böyle anlarda ampulü biraz sıkıştırarak daha kuvvetli yanmasını sağlarız.
Sayfa 167Kitabı okudu
-çok sık özür diliyorsan hata yapıyorsun demektir.
Sayfa 29 - 1.canavarKitabı okudu
208 syf.
5/10 puan verdi
·
7 saatte okudu
Alma ve Yedi Canavar
Kitabın kurgusu saçma,ve bana göre sıkıcı.Onun dışında sayfalarındaki çizimlerin daha doğrusu kitabın temasının mavi olması hoş.benim pek hoşuma gitmedi fakat bazı kişilerin hoşuna gidebilir. Ben tavsiye etmem. Ama zevk meselesi olduğu için merak eden okuyabilir.
Alma ve Yedi Canavar
Alma ve Yedi CanavarIria G. Parente · Genç Timaş · 2022784 okunma
Şu anda üzgün olabilirim ama üzgün olmak istemiyorum. Sen kendin söyledin. Bunun olması için hiçbir şey yapmadım ben. Bir şey yapmadıysam benim bir suçum yok ve bunu hak etmiyorum. Hiç kimse böyle bir şeyi hak etmez zaten.
Sayfa 194Kitabı okudu
250 öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.