Akış
Ara
Ne Okusam?
Giriş Yap
Kaydol

Iria G. Parente

Iria G. ParenteAlma ve Yedi Canavar yazarı
Yazar
9.0/10
92 Kişi
1.056
Okunma
8
Beğeni
1.562
Görüntülenme

Okurlar

8 okur beğendi.
1.056 okur okudu.
12 okur okuyor.
465 okur okuyacak.
3 okur yarım bıraktı.
Reklam

Sözler ve Alıntılar

Tümünü Gör
Çok sık özür diliyorsan hata yapıyorsun demektir. Ne kadar özür dilediğinin bir önemi yok, kimse sürekli hata yapan birini sevmez!
Sayfa 29 - Genç Timaş, 1. BaskıKitabı okudu
Uyumak gerçekten zaman kaybıdır.
Sayfa 76 - Genç Timaş, 1. BaskıKitabı okudu
Reklam
Gerçekten de yalan söylemek tuhaf biri olmaktan daha iyiydi.
Bunu ona ilk kez annesi söylemişti: "Tuhafsın." Sonra arkadaşları söyledi: "Tuhafsın." Sonra öğretmenleri de söyledi: "Tuhafsın."
"Çünkü yorgundu, çünkü sinirleri çok bozuktu, çünkü iyi uyuyamıyordu, çünkü her şey çok karışıktı, çünkü bütün dünya ona karşıydı..."
Sayfa 114Kitabı okudu
Reklam

Yorumlar ve İncelemeler

Tümünü Gör
208 syf.
10/10 puan verdi
·
Beğendi
·
1 saatte okudu
ilayda ve yedi canavar
yatağımın altında gizlenen canavarlarıma,, sizi canavarlarımla tanıştırmak istiyorum, onları seviyor gibiyim, onlardan nefret ediyor gibiyim, onlardan uzakta mutlu olduğumu sanarken onları yakınımda istiyor gibiyim. ne onlarla ne onlarsız yaşayamıyor gibiyim. 7 tane canavarım var, genel ismine ben anksiyete diyorum. toplum da böyle diyor, canavar
Alma ve Yedi Canavar
Alma ve Yedi CanavarIria G. Parente · Genç Timaş · 20221,058 okunma
208 syf.
·
Puan vermedi
Bazı kitaplar çocuk/gençlik kitabı gibi görünse de hepimiz için yazılmış, özel kitaplardandır. Alma ve Yedi Canavar da öyle. İçimi sıcacık yaptı ve çok iyi geldi. Yatağın altında saklanan içsel canavarların üstesinden gelebilmenin hikayesi. Hem etrafınızdaki çocuklara, gençlere, sevdiklerinize okutun hem de kendiniz için okuyun. Eminim çok seveceksiniz.
Alma ve Yedi Canavar
Alma ve Yedi CanavarIria G. Parente · Genç Timaş · 20221,058 okunma
208 syf.
·
Puan vermedi
·
24 saatte okudu
Her ne kadar çocuk kitabı adı altında yayınlansa da benim yaş grubumun okuyabileceği kitap. Konusundaysa depresyon ve anksyite'si olan alma'nin ve o depresyonla, anksyite'yle savaşmaya çalışan çocuğun hikayesi. Kendinde o gücü bulup, iyileşmesi ve bu sürecin zor olsa da yanında onu destekleyenler olduğu için bunun üstesinden geleceğini fark etmesi. Gerçekten gurur duyulacak şeylerden biriydi benim için. Hepimizin içinde ki o gücü bulup dışarı çıkarmamız ve pes etmemiz gerektiğini hatırlatan bir kitap oldu benim için. Okuyacak olanlara şimdiden iyi okumalar.
Alma ve Yedi Canavar
Alma ve Yedi CanavarIria G. Parente · Genç Timaş · 20221,058 okunma