Irmak Özkaşıkçı Orman

Irmak Özkaşıkçı Orman

Yazar
6.0/10
12 Kişi
·
30
Okunma
·
1
Beğeni
·
918
Gösterim
Adı:
Irmak Özkaşıkçı Orman
Unvan:
Yazar
192 syf.
·Puan vermedi
Yüksek lisans tez çalışmamda kullanmak amacıyla yararlandığım ve girişimcilik literatürü için ihtiyaç duyulan bilgileri sağlayan önemli bir kaynak kitap.
240 syf.
·7/10
İş hayatı hakkında daha önce hiç tecrübesi olmamış, üniversiteye yeni başlayanlar için güzel bir kitap Genel anlamda klasik iş dünyasındaki değinilmesi gereken her şey anlatılmış ancak çözüm ve yöntem noktasına daha çok değinilmesini isterdim.
240 syf.
·5/10
Mezun olmadan önce okuduğumuz bölümle ilgili yapmamız gerekenleri görebildim ve iş dünyasına ilk adımı attığımızda kendi içimde ki hayal dünyasından uyanıp gerçekçiliği ve kurtlarla dolu iş hayatının olmazsa olmazlarını anladım.Boş vaktinizde baş ucunuzda okuyabileceğiniz bir kitaptır.
240 syf.
·5/10
Herkesin bildiği şeyleri bir kitap halinde derlemiş, anlatımı samimi ve içten olan yazarın yazdığı kitaptır. Beyninizin arkasında düşündüğünüz şeyleri, sağdan soldan okuduğunuz iş hayatıyla alakalı bilgileri ve 20'li yaşlardaki başka bir insanın beyninden geçenleri okumak istiyorsanız bu kitap güzel bir kitap.
240 syf.
·Beğendi·7/10
Kitap dükkanında gezerken rafta gördüm ve ilgimi çektiği için alıp okumak istedim , normalde kişisel gelişim kitapları bana sıkıcı gelmiştir başlarda bu kitapta öyle gelse de zamanla okudukça benim için iyi bir rehber olduğunu düşünmeye başladım. 20li yaşlarda ve 3 yıllık iş tecrübesi olan ben için bazı noktaları artık öğrenmiş olsamda işin tümüne baktığımda bu kitabı okuduğum için mutluyum.
Okurken ilgimi çeken kısımların hep altını çizerek devam ettim ve kitabı bitirmiş olsamda geri dönüp o yerleri yeniden gözden geçireceğim , sonuçta bu bir roman olmadığı için bence bu şekilde okunması gerekiyor henüz kitabı okumayıp bu yazıyı okuduysan bence bu şekilde denemelisin.

Son kısımda yazar iş hayatında tanıdığı kişilere 3 soru sorarak onlardan aldığı cevapları da eklemeyi ihmal etmemiş , Kendisine teşekkür ediyorum.

Keyifli okumalar ..

Yazarın biyografisi

Adı:
Irmak Özkaşıkçı Orman
Unvan:
Yazar

Yazar istatistikleri

  • 1 okur beğendi.
  • 30 okur okudu.
  • 3 okur okuyor.
  • 26 okur okuyacak.
  • 1 okur yarım bıraktı.