J. D. California

J. D. California

Yazar
6.0/10
4 Kişi
·
6
Okunma
·
0
Beğeni
·
296
Gösterim
Adı:
J. D. California
Tam adı:
John David California
Unvan:
Yayıncı, Yazar
Doğum:
İsveç
Ağaçlara, renklerindeki değişikliğe bakıyor ve hüzünleniyorum. Sonbahar her zaman kederlendirir beni, ama sanırım bunun tek nedeni ağaçlar değil. Bazıları mevsimsel ışıktan kaynaklandığını söyler, ama ben ne zaman bir yaprağın dalından kopup düştüğünü görsem, o kötü duyguya kapılırım. Her dakika milyonlarca can verir, ama kimse bunun farkına varmaz. Bense onların toprağa düşerken attıkları azap dolu sessiz çığlıkları duyabiliyorum. Bazen böyle muhallebi çocuğu olabiliyorum işte.
Asansörün sarsıldığını hissediyor ve mahsur kalmamak için dua ediyordum. İçine hapsolduğun rüyada bir de asansörde mahsur kalmak şahane olurdu, değil mi? İlk düşündüğünüzde bu size komik gelebilir, ama dalga geçmiyorum. Öyle manyakça şeyler her nasılsa hep beni bulur zaten.
Burada yapacak fazla bir şey yok ve şu rüyadan da, köhne daireden de sıkıldım artık. Başka tür, egzotik bir ülkede geçen ya da uçtuğumu gördüğüm bir rüya olsa böyle demezdim. Aslına bakılırsa, kendimi yaşlı bir adam olarak gördüğüm hariç her tür rüya kabülümdü. Nasıl biri rüyasında ihtiyarlığını görür ki zaten?
Yataktan kalkıp pencereye gidiyor ve günün doğuşunu izliyorum, ama sadece ufak bir bahçe görebiliyorum ve onun arkasından da gür bir orman başlıyor. Güneş ağaçların arasından sıyrılmaya çalışıyor, ama bir yaz güneşi gibi gerçek değil; çamların arkasından yükselen şey parlak ve gri bir kütleyi andırıyor. İnsanın üzerindeki sıkıntıyı atabilmesi için tüm gün kısık gözlerle dolaşmak zorunda kaldığı türden bir güneş.
Yazara henüz inceleme eklenmedi.

Yazarın biyografisi

Adı:
J. D. California
Tam adı:
John David California
Unvan:
Yayıncı, Yazar
Doğum:
İsveç

Yazar istatistikleri

  • 6 okur okudu.
  • 3 okur okuyacak.
  • 1 okur yarım bıraktı.