Jennifer Anne Davis

Jennifer Anne Davis

Yazar
8.3/10
9 Kişi
·
16
Okunma
·
0
Beğeni
·
794
Gösterim
Adı:
Jennifer Anne Davis
Unvan:
Yazar
295 syf.
·37 günde·9/10
Genel olarak sevdim diyemem çünkü gerçekten aşık oldum bu kitaba da... Göç etmenin onu bırak seyahat bile etmenin yasak olduğu ülkede elbette ki bitirecek biri çıkacaktır. Ama sona adım adım geldiğimde içim burkuldu kadının boynuna ip geçirilirken özellikle sevdiği adama bakıp onu kurtarmasını beklerken adamın hissiz bakışları sanki kadına değil bana, yüreğime battı. 2. kitabı heyecanla okuyacağım kesinlikle...
295 syf.
·3 günde·7/10
Kitabın konusu, kurgusu, karakterleri ve olaylarının akışı güzeldi. Kitabı okurken film izliyormuş gibi aklında çok rahat canlandırabiliyorsun ve ileride neler olabileceği hakkında fikirler üretebiliyorsun. Ancak açıkcası hiç bir fikir tutmuyor sanki kitap yarım bırakılmış gibi. Tamam belki seri olarak yazılmış ama en azından her kitapta işlenen konunun bir sonuca vardırılması gerektiğini düşünüyorum.
295 syf.
·Beğendi·Puan vermedi
Kitap hikaye ve kurgu olarak çok akıcı fakat karakter ve mekan betimlemeleri biraz zayıf. Bu tarihi anlatan çok film, dizi ve kitap sayesinde mekanları zihinde tam anlamıyla oturtmak mümkün olsada karakterler yeterince derinlik taşımıyor. Kitabın seri olmasından dolayı ilk kitap kolay tahmin edilebilecek bir noktada bırakılmasaydı keşke. Son olarakta serinin diğer iki kitabı neden hala çevrilmedi?
295 syf.
·Beğendi·10/10
Kralın iki oğlu köylü bir kızı sever. Bu kız için birbiriyle mücadele ederler. Okurken merakla ilerledi sayfalar. Bir günde bitirebileceğiniz çok güzel bir kurgu. Kitabın sonunda hiç tahmin edemeyeceğiniz birinin ölümü ile sonlanıyor. Kralın bir oğlu iyimser biri diğeri ise kötümser bir karakter. Sevgiyi ve aşkı kazanmak için nasıl bir mücadele ettiğini okuyacaksınız. Ben çok beğendim. Akıcı bir dili vardı. Okumak isteyenlere tavsiyemdir.

Yazarın biyografisi

Adı:
Jennifer Anne Davis
Unvan:
Yazar

Yazar istatistikleri

  • 16 okur okudu.
  • 1 okur okuyor.
  • 8 okur okuyacak.