Jennifer L. Armentrout

Jennifer L. ArmentroutObsidiyen yazarı
Yazar
8.2/10
6,3bin Kişi
21,2bin
Okunma
686
Beğeni
41,6bin
Görüntülenme

Hakkında

Jennifer Batı Virgina’da, Martindburg şehrinde yaşıyor. Onun hakkında duyduğunuz her söylenti doğru değildir. Yazım işiyle yoğun olarak ilgilenmediği zamanlarda kitap okuyarak, egzersiz yaparak, berbat zombi filmleri izleyerek, yazıyormuş gibi yaparak, kocası ve Jack Russel köpeği Loki ile vakit geçiriyor. Yazar olma hayali, vaktinin büyük bir kısmını kısa hikâyeler yazarak geçirdiği matematik derslerinde başladı. Bu, matematikten kötü notlar almasının da en büyük sebebidir. Jennifer genç okurlar için paranormal, bilim-kurgu, fantezi ve modern aşk hikâyeleri yazıyor. Ayrıca J. Lynn takma adıyla yetişkinler için aşk romanları da yazıyor.
Tam adı:
J. Lynn
Unvan:
Amerikalı Yazar
Doğum:
Martinsburg, Amerika Birleşik Devletleri, 11 Haziran 1980

Okurlar

686 okur beğendi.
21,2bin okur okudu.
195 okur okuyor.
6bin okur okuyacak.
201 okur yarım bıraktı.
Reklam

Sözler ve Alıntılar

Tümünü Gör
Bunu sık sık yapar mısın? Önüne gelen kızın evine da­lıp yumurta pişirir misin? Sen önüme gelen bir kız olmadığın için, bu sorunun cevabı teknik olarak hayır
Oldum olası kendimi kitapların arasında kaybederdim. Kitaplar her zaman memnuniyetle balıklama atladığım, bir kaçış yolu olmuştu.
Reklam
ciddi olduğumu bilmeni istiyorum. Sen öylesine takıldığım bir kız değilsin
Muhafız başının arkasını kavradığında bile “Kan ve Külden,” diye bağırdı. “Yükseleceğiz! Kan ve Külden doğacağız!” Defalarca, muhafızlar onu kalabalığın içinde sürüklerken bile kelimeleri bağırdı.
Sayfa 304Kitabı okudu
Reklam

Yorumlar ve İncelemeler

Tümünü Gör
168 syf.
·
Puan vermedi
Madison çocukluğundan beri Chase Gamble aşıktır. Bundan da herkesin haberi vardır, çoğu kişi Chase neredeyse Madison da oradadır diyorlar. Neyse Madison'un abisinin düğünü vardır, sağdıç ve nedimelerin kim olduğuna bakar ve Chase sağdıçtır. Düğüne gidebilmek için yola çıkmıştır ama arabasının lastiği patlamıştır, babasına haber verir ve lastiği tamir etmeye Chase gelir. Aslında Chase'de Madison'u seviyor ama babasından dolayı uzun ilişkilerden kaçıyordur. Taaa kiii Madison'a kadar.
Sağdıç
SağdıçJennifer L. Armentrout · Dex Kitap · 2015559 okunma
380 syf.
8/10 puan verdi
·
7 saatte okudu
Ölene Dek Beraberiz- Jennifer L. Armentrout Gerilim Sasha artık hayatını yaşamak istiyordu. 10 yıldır kaçmıştı ama artık geri dönecekti, eski kasabasına. Peki 10 yıl önce ne olmuştu? Damat adlı seri katilin elinden kurtulabilen tek kişi oydu, artık 29 yaşındaydı ama daha kasabaya dönerken bir cinayet haberi almasıyla korkuları tekrar canlandı.
Ölene Dek Beraberiz
Ölene Dek BeraberizJennifer L. Armentrout · Dex Yayınları · 2018182 okunma
340 syf.
8/10 puan verdi
·
16 günde okudu
Yazarın kitaplarını hep sevmiştim zaten ama bu serinin yeri apayrı. Öyle ki bana kendini tekrar tekrar okutuyor. Melez Sözleşmeleri'nin ilk kitabı Melez'de çoğu okurda olduğu gibi benim de gözüme Vampir Akademisi ile olan benzerliği battı. İlk bölümler "Ben Vampir Akademisi'nden esinlendim!" diye bağırıyordu resmen. Ama okumak isteyenler rahat olsun, devamında seri özgünlüğünü kazanmaya başlıyor. Ana karaktere gıcık olacağınız anlar olabilir ama ben çoğu kişinin kolayca bağ kuracağı bir karakter olduğunu düşünüyorum. Hata yapmaya müsait, biraz (!) asabi, tüm bunların sebebi olarak çokça aptal cesaretine sahip bir karakter. Tıpkı fantastik bir kitabın baş kahramanından beklendiği gibi. Kitap birinci şahıs anlatımıyla yazıldığı için karakterle empati yapmakta zorlanmıyorsunuz ve tüm bu eylemleri insanın gözüne anlaşılabilir gelmeye başlıyor. Seri Yunan Mitolojisi başlığı altında safkan-melez çatışmarını, iblislere karşı verilen savaşı ve baş karakterin tüm bunların ortasında yaşadığı mücadeleyi anlatıyor. Elbette her mitolojide olduğu gibi bu seride de kehanetler peşimizi bırakmıyor ve karakterimizi zor kararlar almaya itiyor. Eğer Yunan Mitolojisi konulu kitapları seviyorsanız Melez kitabına ve serinin kendisine bir şans vermenizi tavsiye ederim. Zaten ilk kitabı okuyanlar seriye devam etmek isteyecektir, bundan eminim. Sevgiyle, saygıyla, huzurla ve kitapla kalın.
Melez
MelezJennifer L. Armentrout · Dex Yayınevi · 20121,058 okunma