Jennifer Read Hawthorne

Jennifer Read Hawthorne

Yazar
7.7/10
58 Kişi
·
461
Okunma
·
2
Beğeni
·
345
Gösterim
Yazara henüz alıntı eklenmedi.
Hikayelerin belirli başlı bir anlamları yok, sonunu bir yere getiremediğiniz çok fazla duygu sömürüsünden oluşuyor. Sonu iyi biten türk filmi tadında .. Tüm serilerini bir değişiklik bulabilir miyim diye okumuştum.. Ama diğer serileri de aynı...
çocukluktan erişkenliğe geçerken okuduğum ve tüm çocuklarında okuması gerektiğini düşündüğüm bir kitap. insanlara ve hayata bakış açımı etkileyen kitaplardan.
Ergenlik birey olma yolundaki ilk adım, gerçeklerle yüzleşmeye başlarken çıkılan ilk yoldur. O yolda ve adımlarımda beni aydınlatan, değer kavramlarımı oluşturmamı sağlayan mükemmel ötesi bir yapıt :)
Seneler önce okuduğum bir kitaptı. Bu zamana kadar aklımda yer etmeyi başarabilmiş eser. Dili oldukça akıcı ama öyküler çok duygu yüklü.
Çok küçükken okuduğum kitaplardan biriydi... İçindeki hikayeler adeta içinizi ısıtıyor. Bir sonraki hikayede sizi neler bekliyor merakı ile kitabı hızlıca bitiriyorsunuz.
Gerçekten yürek ısıtan hatta gözlerden akıtan bir kitap... Kısa hikayelerden oluşan ve her hikayede sevgiden bahseden, ince düşünceli insanların da olabileceğini vurgulayan, sevgilerinizi ve sizi sevenleri önemsemedi size tekrar hatırlatacak bir kitap...
Diğer Tavuk Suyuna Çorbalar kitaplarındaki gibi kısa ve yaşanmış keyifli, kadınların ağzından kaleme alınmış öykülerden oluşuyor.Kısa kısa olduğu için sıkılmıyorsunuz.

Yazarın biyografisi

Adı:
Jennifer Read Hawthorne
Unvan:
Yazar

Yazar istatistikleri

  • 2 okur beğendi.
  • 461 okur okudu.
  • 70 okur okuyacak.
  • 3 okur yarım bıraktı.

Yazarın sıralamaları