Justine Picardie

Justine Picardie

Yazar
9.0/10
2 Kişi
·
5
Okunma
·
0
Beğeni
·
281
Gösterim
Adı:
Justine Picardie
Unvan:
İngiliz Moda ve Roman Yazarı, Editör
Bir kadın evden kendine biraz çekidüzen vermeden -sırf nezaketten de olsa - nasıl çıkar hiç anlamam. Çünkü asla bilemezsiniz, belki de o gün, kaderle randevusunun olduğu gündür. Ve kader için ne kadar güzel olursanız o kadar iyi.
Siyahı zorla kabul ettirdim. Etrafındaki diğer tüm renkleri yok eder siyah , o yüzden bugün hâlâ çok güçlü.
Dünyadaki en güçlü insanlar hep kadınlar olmuştur. Erkekler, kadınlarda hep başlarını yaslayabilecekleri bir yastık arar. Ufak bir bebekken onları kucağında taşıyan annelerinin arayışı içindedirler. Gerçi bu sadece benim fikrim Profesör değilim. Rahip de değilim. Kibarca fikirlerimi dile getiriyorum.
Aynanın acımasızlığı, kendi acımasızlığımı gösteriyor bana, aynayla aramızdaki mücadele bu.
Benden çok kötü bir ölü olur çünkü bir kez toprağın altına girdim mi, hiç durmadan büyür ve sadece yeniden dünyaya gelip her şeye baştan başlamayı düşünürüm.
"Kadınları tanırım. " dedi, hayatının son günlerine yaklaşırken Chanel. Zincir sap, klasik Chanel çantasının bir parçası olarak çoktan kabul görmeye başlamıştı. "Onlara zincir vereceksin. Kadınlar zincirlere tapar. "
Müşterilerim bana geldiğinde sihirli bir dünyanın kapısından içeri girmek ister, tatmin olurlar, ki belki memnuniyetlerinde biraz da görgüsüzlük kırıntısı vardır ama bu onlara keyif verir. Onlar efsanemize dâhil olan imtiyazlı karakterler. Onlar için yepyeni bir takım elbise siparişi vermekten çok öte, muazzam bir zevk bu. Efsane, şanın bir lütfu.
Chanel efsanesi diye bir şey var ; ki ölümünden sonra bile adıyla yaşayan bir kadın o. Bir azim ve başarı öyküsü. Yazar kapsamlı bir araştırma yapmış. Biyografik kitapları okumayı sevenler lütfen okusun.

Yazarın biyografisi

Adı:
Justine Picardie
Unvan:
İngiliz Moda ve Roman Yazarı, Editör

Yazar istatistikleri

  • 5 okur okudu.
  • 1 okur okuyor.
  • 12 okur okuyacak.