Kaan Göktaş

Kaan GöktaşKuran Açısından Evrim Teorisi yazarı
Yazar
Çevirmen
8.7/10
6 Kişi
27
Okunma
1
Beğeni
2.096
Gösterim

Kaan Göktaş Kimdir?

1984 yılında İstanbul’da doğdu. Uzun yıllar çeşitli gazete ve dergilerde, internet sitelerinde muhabir, editör, köşe yazarı gibi görevlerde çalıştı. Yayınlanmış 5 kitabı var. Çeşitli yayınevlerine editörlük, özel projelere metin yazarlığı yapıyor. İstanbul Üniversitesi’nde Eskiçağ Dilleri ve Kültürleri, Anadolu Üniversitesi’nde Sosyoloji eğitimi aldı. İngilizce ve Hititçe biliyor, Latince ve Anadolu Hiyeroglif Dili (Luwice) öğreniyor. 2 kız çocuğu babası.
Unvan:
Türk Yazar, Gazeteci
Doğum:
İstanbul, Türkiye, 1984

Okurlar

1 okur beğendi.
27 okur okudu.
2 okur okuyor.
32 okur okuyacak.

Kaan Göktaş Çevirdiği Kitapları

Tümünü gör

Kaan Göktaş Sözleri ve Alıntıları

Tümünü gör
28.11.2015
"Tahir Elçi'nin öldürülmesi, Hrant Dink cinayetinin hızlandırılmış halidir. Adeta hızlandırılmış Kırmızı Pazartesi romandır"
Sayfa 108 - ozan yayıncılıkKitabı okudu
bkz: cumartesi anneleri
Cenazede konuşma yapan Turkan Elçi : "Seni faili meçhuller ordusu karşılayacak. Tanıtmaya ne hacet, seni bütün faili meçhuller tanır. Biz seni buradan izledik. Bizim gibi faili meçhullere bir ömür adadın"
Sayfa 74 - ozan yayıncılıkKitabı okudu
Fakat adalet dünyanın her yerinde Türkiye'deki gibi işlemiyordu.
Sayfa 26
28.11.2015
Tahir Elçi'nin öldürüldüğünü ilk duyuran Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Eş Başkanı Fırat Anlı oldu. Daha sonra Diyarbakır Baro'sunun resmi twitter hesabından duyuru geldi: "Başkanımız Tahir Elçi bir SUİKAST sonucu öldürülmüştür"
Sayfa 67 - ozan yayıncılıkKitabı okudu
Cesurlar her zaman zalimlerin korkulu rüyası olmuşlardır.
Sayfa 12

Kaan Göktaş İletileri

Tümünü gör
Henüz kayıt yok

Kaan Göktaş Yorum ve İncelemeleri

Tümünü gör
160 syf.
10/10 puan verdi
·
9 günde okudu
Bu kitaptan, Nihan Kaya'nın bir kitabında bahsetmesi üzerine haberim oldu ve okuma kararı aldım. Sünnet hakkında zaten görüşlerim belliydi ancak bunun gerekçelerini bu kadar iyi temellendirmiş bir kitaptan da okuyup teyit etmek benim için çok daha iyi oldu. Bu kitabı okuyana kadar sünnete
Oldu da Bitti Maşallah
Oldu da Bitti MaşallahKaan Göktaş · Ozan Yayıncılık · 20136 okunma
128 syf.
·
Puan vermedi
·
1 saatte okudu
Kitabın incecik olması, onu hafife almanıza neden olmasın. Zaten belki de bu gibi konularda izlenmesi gereken yol budur. Her türlü bilginin, özellikle dini olanların karmaşıklaştırıp tuğla gibi kitaplar halinde sunulması gerektiği gibi bir önyargı edindiğimiz için böylesine basit ve açıklıkla ortaya konabilecek çıkarımlar çoğu insanı şaşırtıyor. Aslında Kuran'ı anlayarak okuyan birinin evrimi açıklayan bir makaleye gereksinimi bile yok. Kuran'da evrim "kabak gibi" görünüyor. Bazı çarpıcı gerçekler kitapçı raflarında görünmez. İngilizcesi olup da konuya ilgi duyanlar Shanavas'ın kitabını kaçırmasınlar.
Kuran Açısından Evrim Teorisi
Kuran Açısından Evrim TeorisiKaan Göktaş · Ozan Yayıncılık · 200813 okunma