Kamil Turan

Kamil Turan

Çevirmen
6.3/10
17 Kişi
·
30
Okunma
·
0
Beğeni
·
1
Gösterim
Yazara henüz alıntı eklenmedi.
101 syf.
·Puan vermedi
Adolf Hitler üzerine yazılan, çizilen birçok araştırma var. Şahsi düşüncem objektif olarak bunu başarabilen eserler oldukça az. Adolf Hitler'i, Üçüncü Reich'i ve dönemi anlamak, yorumlamak ve araştırmak isteyenler için önemli bir eser. Kavgam gibi "Siyasi Vasiyetim" okunması gereken kısa bir kitap. Çarpıcı açıklamaların olduğunu düşünüyorum.
101 syf.
·Puan vermedi
Bazen abartıya bazende basitlige maruz kalmis bir kitap. Okumaya baslayinca iyiydi ama birkac sayfa sonra gitmiyor. Cok sıkıcı buldum. Geç de olsa bitirebildim.
101 syf.
·6 günde·Puan vermedi
Cesurca kaleme alınmış bir kitap ve herkese tavsiye edebilirim. Eleştiri, övgü ve pişmanlık duyguları da mevcut. Gurur duygusu da. Ancak bir insan kendi ırkından bir insanı bu denli güzel eleştirebilir mi? Eleştirebilirmiş..
101 syf.
·9/10
Siyasi kitap okurlarına tavsiye edeceğim bir kitaptır. Kitap savaşın son yıllarında geleceğe ve günümüze dair tavsiyelerde bulunan bir kitaptır. Şunu da belirteyim kitap yakın zamanda yasaklı yayınlara eklenmiştir.
101 syf.
·9/10
Vasiyeti batsın diycem deee...
Kaotik zihnine,paradoksal kişiliğine,volkanik enerjisine,ahlakın normal yükümlülükleri ile kopardığı bağlarına takılıp kaldım.
Fiş nerede çıktı acaba...
Kesinlikle aydınlatıcı bir kitap
Bazen günah çıkarma
Bazen suçlama
Bazen kibir
Bazen yüzleşme
Kavgamı yazmasının üzerinden geçen 15 yıl içinde sona yaklaşırken değişen söylemler ve ileri görüşlülük

Yazarın biyografisi

Yazar istatistikleri

  • 30 okur okudu.
  • 2 okur okuyor.
  • 42 okur okuyacak.