Katie McKissick

Katie McKissick

Yazar
8.4/10
19 Kişi
·
44
Okunma
·
0
Beğeni
·
103
Gösterim
Adı:
Katie McKissick
Unvan:
Yazar
Dahası aslında ağacı görmüyorsunuz, ağaçtan yansıyan ışığı görüyorsunuz. Işığın ağaçtan yansıması ve gözünüze gelmesi için zaman geçmesi gerektiğinden aslında nesneleri asla oldukları anda görmüyorsunuz. Zamanın her an birkaç nanosaniye gerisindesiniz. Hiçbir şey gerçek değil! Ahhhhhh!
248 syf.
·4 günde·6/10
Kitap biyoloji bilgisi az olanlar için iyi olabilir. Beni hiç sarmadı hele kitabın genleri sevimli hale getirmesi, karikaturize etmesi daha da itti. Gençler icin hazirlanmis gibi, belki de oyle cunku harf puntoları da oldukca buyuk. Içinde saşırtıcı bilgiler ararken buldum kendimi ama çok az şey çıktı. Kötü diyemem fakat tarz ve içerik olarak beni tatmin etmedi.
248 syf.
·157 günde·Beğendi·10/10
Biyolojiye ilgisi olan herkesin okumasını tavsiye ederim. Kesinlikle eğlendirerek sıkmadan öğretiyor. Yazarın dili herkesin anlayacağı şekilde, bilinmeyen terimlerle ilgili sıkıntı çekmeden okunabilecek bir kitap.
248 syf.
·Puan vermedi
Biyoloji'ye yatkınlığınız varsa bir çırpıda okuyabileceğiniz bir kitap. Ayrıca anlamlarını bilmediğiniz kelimeler için ise son sayfasında sözlük var ordan anlamlarına bakabilirsiniz.

Yazar mizahi bir biçimde insana dair bütün biyolojik bilgileri mizahi bir biçimde anlatmış. Genetik kodlardan, kromozomlara, saçlarımızın yapısına, rengine, kan gruplarımıza, ikizlere kadar her şeyi kısa kısa anlatmış.

Bol bol not aldığım kitap oldu, tavsiye ederim, eğleneceksiniz okurken.

Yazarın biyografisi

Adı:
Katie McKissick
Unvan:
Yazar

Yazar istatistikleri

  • 44 okur okudu.
  • 5 okur okuyor.
  • 38 okur okuyacak.