Kerem Levent Aytaç

Kerem Levent Aytaç

Çevirmen
5.6/10
10 Kişi
·
20
Okunma
·
0
Beğeni
·
22
Gösterim
Yazara henüz alıntı eklenmedi.
336 syf.
Uzun zamandır annem sayesinde bu tarz kitaplar okuduğum doğrudur Aslında bildiğimiz ama bir çoğunun yanlış olduğunu öğrendiğim bilgilerle dolu benim için yararlı bir kitap oldu Deneyeceğiz bakalım 🤔 Bundan sonra bizim evin sloganı belli #tahılyokdertyok Tahıl Yok Dert Yok, gluten ağırlıklı beslenme şeklinin, kronik ağrılarla ve rahatsızlıklarla olan bağlantısını gözler önüne seriyor.İçten dışa, bütünsel bir iyileşme ile çığır açan program,otuz gün boyunca tahıldan uzak bir beslenme sistemi sunuyor.
Çoğu insanın kronik ağrıları,bir otoimmün hastalığı sonucu oluşmasına rağmen doktorlar hep aynı çözüme başvuruyorlar:ağrı kesiciler.Ancak alınan bunca ilaç insanlara yardımcı olmuyor. İlaç kullanımı gerektirmeyen ve oldukça pratik olan Tahıl Yok Dert Yok programını uygulayarak bütün gluten ve gluten benzeri maddelerden uzak durmayı,on beş günde hatırı sayılır bir gelişme kaydetmeyi ve otuz gün içerisinde de bütün ağrılarınızdan kurtulmayı başaracaksınız.
Dr. Peter Osborne, kitabında sunduğu bilgilerle daha sağlıklı ve daha mutlu bir hayatın kapılarını aralamak için bizlere yol gösteriyor. Bizede o yoldan gitmek kalıyor #drpeterosborne #olimposyayinlari #hayallervekitaplar #okudumbitti #tavsiyekitap
Herkese Merhaba. Bu kitabı ocak ayında okumuştum. 100 sayfa kadar zorla okudum diyebilirim. Okuyorum kitabı bir şey anlamıyorum. Bir kanun kaçağı var ama kendisi oluyordu sanırım tam hatırlamıyorum. Çünkü ocak ayında okumuştum. Sonra bir ara okurum diye okumuştum ama kararımı verdim okumayacağım. İlk defa bir kitap da bu ladar bunaldığımı biliyorum. Çok sıkıldım. Zorla okudum. Her gün birkaç sayfa okudum ve 100 sayfaya kadar dayandım. Sonra vazgeçtim kesinlikle okumayacağım. Kitabın filmide varmış. Bildiğim kadarıyla seriside varmış. Yani ben beğenmedim. Kitapda bir olay var ama ne olduğu belli değil. Okuyorum tek bir adam sanki bir dünyanın etrafında sürekli dönüyor. Kaçıyor ama niçin belli değil. Aşırı derecede sıkıldım. Bir bookstagram önermişti. Şuan hatırlamıyorum. Keşke almasaydım dedim. Sevmedim kesinlikle kitabı. Okuyup okumamak size kalmış.

Yazarın biyografisi

Adı:
Kerem Levent Aytaç

Yazar istatistikleri

  • 20 okur okudu.
  • 3 okur okuyor.
  • 8 okur okuyacak.
  • 2 okur yarım bıraktı.