Kerem Levent Aytaç

Kerem Levent Aytaç

Çevirmen
6.9/10
19 Kişi
·
42
Okunma
·
0
Beğeni
·
51
Gösterim
Adı:
Kerem Levent Aytaç
Yazara henüz alıntı eklenmedi.
336 syf.
·Puan vermedi
Uzun zamandır annem sayesinde bu tarz kitaplar okuduğum doğrudur Aslında bildiğimiz ama bir çoğunun yanlış olduğunu öğrendiğim bilgilerle dolu benim için yararlı bir kitap oldu Deneyeceğiz bakalım 🤔 Bundan sonra bizim evin sloganı belli #tahılyokdertyok Tahıl Yok Dert Yok, gluten ağırlıklı beslenme şeklinin, kronik ağrılarla ve rahatsızlıklarla olan bağlantısını gözler önüne seriyor.İçten dışa, bütünsel bir iyileşme ile çığır açan program,otuz gün boyunca tahıldan uzak bir beslenme sistemi sunuyor.
Çoğu insanın kronik ağrıları,bir otoimmün hastalığı sonucu oluşmasına rağmen doktorlar hep aynı çözüme başvuruyorlar:ağrı kesiciler.Ancak alınan bunca ilaç insanlara yardımcı olmuyor. İlaç kullanımı gerektirmeyen ve oldukça pratik olan Tahıl Yok Dert Yok programını uygulayarak bütün gluten ve gluten benzeri maddelerden uzak durmayı,on beş günde hatırı sayılır bir gelişme kaydetmeyi ve otuz gün içerisinde de bütün ağrılarınızdan kurtulmayı başaracaksınız.
Dr. Peter Osborne, kitabında sunduğu bilgilerle daha sağlıklı ve daha mutlu bir hayatın kapılarını aralamak için bizlere yol gösteriyor. Bizede o yoldan gitmek kalıyor #drpeterosborne #olimposyayinlari #hayallervekitaplar #okudumbitti #tavsiyekitap
224 syf.
·1/10
Herkese Merhaba. Bu kitabı ocak ayında okumuştum. 100 sayfa kadar zorla okudum diyebilirim. Okuyorum kitabı bir şey anlamıyorum. Bir kanun kaçağı var ama kendisi oluyordu sanırım tam hatırlamıyorum. Çünkü ocak ayında okumuştum. Sonra bir ara okurum diye okumuştum ama kararımı verdim okumayacağım. İlk defa bir kitap da bu ladar bunaldığımı biliyorum. Çok sıkıldım. Zorla okudum. Her gün birkaç sayfa okudum ve 100 sayfaya kadar dayandım. Sonra vazgeçtim kesinlikle okumayacağım. Kitabın filmide varmış. Bildiğim kadarıyla seriside varmış. Yani ben beğenmedim. Kitapda bir olay var ama ne olduğu belli değil. Okuyorum tek bir adam sanki bir dünyanın etrafında sürekli dönüyor. Kaçıyor ama niçin belli değil. Aşırı derecede sıkıldım. Bir bookstagram önermişti. Şuan hatırlamıyorum. Keşke almasaydım dedim. Sevmedim kesinlikle kitabı. Okuyup okumamak size kalmış.
336 syf.
·20 günde·Beğendi·Puan vermedi
Son yıllarda çok kişinin mağdur olduğu gluten hassasiyeti ile ilgili, glutenin ne olduğu hangi tahıllarda olduğu, vücudumuza alındığın nasıl zarar verdiğini aslında bütün hastalıkların rahatsızlıklarının başında glutenin olduğu çok güzel şekilde işlenmiş. Hastalarıyla verdiği örneklerle glutenin hayatımızdaki en büyük düşman olduğunu anlatmak istiyor.
224 syf.
·6 günde·Beğendi·10/10
Sıfır Teorisi insanlar âleminde geçen bir av hikâyesi. İngiliz bir aristokrat başka bir Avrupa ülkesinde bir diktatöre karşı suikast planlıyor fakat başarılı olamıyor. Bununla da kalmayıp yakayı ele veriyor. Kendisi için hazırlanmış mükemmel bir ölümden kurtuluyor ve avcı iken av olan karakterimiz hayatta kalabilmek için fevkalâde bir azimle mücadele ediyor. Kimliğinden, kişiliğinden, alışkanlıklarından ve medeniyet nasibinden ödünler vermek zorunda kalıyor. Bazen hayatta kalabilmek için olmadığımız insanlar gibi davranmak zorunda kalabiliriz. Peki, ya hayatta kalmak için insanlıktan çıkmak? İşte bu sıradan insanların yapabileceği bir iş olmasa gerek. Bu eserde bir avcının av haline geldikten sonra insanlıktan çıkışını ve hayatta kalma mücadelesinde, daha öncesinden var olan donanımları ile mücadele esnasında edindiği tecrübelerin birlikte kendisini nasıl bir kişiliğe soktuğunu gözlemliyoruz. Eminim ki Sıfır Teorisi pek çok kimsenin tecrübe etmek istemeyeceği bir pratik. Yine de sürükleyici, heyecan verici ve öğretici bir eser olduğuna şüphe yok.

Yazarın biyografisi

Adı:
Kerem Levent Aytaç

Yazar istatistikleri

  • 42 okur okudu.
  • 4 okur okuyor.
  • 21 okur okuyacak.
  • 3 okur yarım bıraktı.