Kişisel kitap arşivinizi oluşturmak, okurları, kitapları, yazarları ve konuları takip etmek için 2milyon+ okurun arasına katılın.
Akış
Ara
Paylaş
Alışveriş
Popüler
Keşfet
Ne Okusam?
Keşfet
Kitaplar
Yazarlar
Okurlar
İncelemeler
Alıntılar
İletiler
Dergiler
Çevirmenler
Kitap Türleri
Hedefler
1000Kitap Android UygulamasıÜCRETSİZ – Google Play'den indirin
1000Kitap iOS UygulamasıÜCRETSİZ – App Store'dan alın
Akış
Ara
Paylaş
Alışveriş
Popüler
Keşfet
Ne Okusam?
Kitaplar
Yazarlar
Okurlar
İncelemeler
Alıntılar

Kevin Poulsen

Kevin PoulsenHacker kitabının yazarı
Yazar
8.0
4 Kişi
13
Okunma
1
Beğeni
329
Gösterim
sizce hangi kurum
Max planını Charity'ye dolaylı yoldan, nadir çıktıkları bir suşi yemeğinde açtı." "Sence hangi kurumlar cezalandırılmayı en çok hak ediyor?" diye sordu.
güvenirsizlik
Devam ediyordu. "Birçok pişmanlığım var ama esas başarısızlığım şu ki toplumun bir ferdi olmanın getirdiği güvenilirlik ve sorumlulukla olan bağımı kaybettim. Bir arkadaşım bir keresinde bana ne yaptığımı herkes her an görebiliyormuş gibi davranmamı söylemişti. Yasadışı...
İnternet
Mübaşir on iki jüriye not kağıtları ve kalemler dağıttı; savcı açılış konuşmasını taşralı, kırsal bir tınıyla yaptı. "İnterneti seviyorum," dedi. "İnternet ilginç bir şey. Kendimizi eğlendirebileceğimiz bir yer; bilgi alabileceğimiz, videolar izleyebileceğimiz,...
bunu biliyoruz
Yılın sonu itibarıyla Max'in bir sırrı kalmamıştı. CERT tetkikçilerinin şifre anahtarını Max'in bilgisayarının RAM'inin (0) görselinde bulması yalnızca iki hafta sürmüştü. Mahkemelerinden birinde savcı Luke Dembosky, Max'in avukatına üzerinde parolanın yazdığı bir kâğıt parçası iletmişti: "!!Bir adam her şeyi değiştirebilir!"
Max'e göre kredi gerçek değildi, yalnızca soyut bir kavramdı; bir sistemdeki rakamları çalıyor olacaktı, birisinin cebindek dolarları değil. Kabak mali kurumların başına patlayacaktı ve onlar da bunu zaten hak ediyordu.