Giriş Yap

Kieron Gillen

Yazar
8.2
117 Kişi
Unvan
Çizgi roman yaratıcısı
Doğum
Stafford, Birleşik Krallık, 30 Eylül 1975

İncelemeler

Tümünü Gör
168 syf.
·
6 günde
·
9/10 puan
Star Wars'un ekran ve sinema yapımlarını da böyle ciddiyetli, sululuktan uzak , karakterin ağırlığını yansıtan şekilde izleyebilsek keşke. Çizgi romanda bambaşka ve çok daha etkileyici bir Star Wars atmosferi var.
Reklam
168 syf.
·
1 günde
·
10/10 puan
Galaksilerin Fatihi Thanos İlk Kez Gülümser
Thanos, bildiğimiz gibi galaksi içerisinde fetihlerle meşgulken gelecekten gelen bir sürpriz ziyaretçi ile birden bire kendini milyonlarca yıl sonrasında bulur. Saniyeler dakikaları, dakikalar saatleri, saatler günleri, günler ayları, aylar yılları, yıllar çoooooooooooooooooooooooooooook uzun yılları kovalamış ve her bulduğu anda evreni feth etmek isteyen Thanos sonunda arzuladığı isteğine kavuşmuş ve tüm bilinen kahramanlar -önemlisinden önemsizine- Thanos'un gücü karşısında düşmüş ve yumruklarıyla can vermiştir. Adam'ı, Semavileri ve nicesini yok eden Thanos artık evrende yalnızdır ama o arzuladığı sevgilisi tutkuyla bağlı olduğu Ölüm'e bir türlü kavuşamamıştır. Son bir görev vardır, düşmüşü yok etmesi gerekmektedir. Ama bunu geçmişten getirdiği kendisi ile yapacaktır. Zafer kazanılmış ufukta Ölüm gelinliği ile görünmüştür ama Ölüm'ün istediği ve beklediği şey bambaşkadır... Thanos'un zaferleri, acıları, acımasızlığı, tutkulu aşkı kısaca Thanos'a dair her şey burada noktalanıyor.
Oguzhan Duman
Thanos Kazanır
168 syf.
·
9/10 puan
Thanos Kazanır
Mevcut zamandan sonsuz kere sonsuz yıllar geçmiş Thanos birçok gezegeni fethetmiş, birçok galaksiyi uzayın sessiz sonsuzluğunda birer toz taneciğine dönüştürmüş, kadim ordusu ile binlerce ırkı yok etmiş ve güvendiğimiz ise Kurtarıcılar birkaç ebediyet önce ölmüştü. Hatta o kadar uzun zaman geçmiştir ki Hulk bile Thanos’un sadık dostu (!) haline gelmiştir. Hayallerinin hepsini gerçekleştirip evrenin hakimi olarak Tanrı’nın tahtına göz dikmiş olsa da onun için önemli olan bu hayallerin sonunda ulaşmak istediği tek isim, çoğunuzun bildiği üzere; Ölüm’dür… Deli Titan, uzun zamandır, aşkı Ölüm ile arasındaki ince duvarı nasıl kıracağını düşünmektedir. Yüzyıllardır savaş meydanında onu yenebilen olmamıştır. Ne ağır yaralanmış ne de hastalanmıştır bu sebeple ölüme bir an olsun yaklaşamamıştır. Sonsuz yaşamın biz ölümlüler için evrenin en büyük hazinesi olmasına karşın Thanos için bu varoluşunun en kötü yanıdır. Dünyanın yok olmasına yakın Frank Castle gibi bir psikopat evren tarafından kendisine elçi bahşedilmiş ve onu da kendisini öldürmesi için başka bir evrendeki katili getirmeye yollamıştır zira Thanos’u ancak Thanos öldürebilir… Harika renkler ve güzel çizimler ile desteklenen bu kavuşma hikayesinde, ebediyetin getirdiği değişimlerle sonsuzun sonuna tanık olduğumuz nadir anlardan birini okuyoruz…
Reklam
2
4
50 öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.
©2022 · 1000Kitap Web Uygulaması · 2.26.42