Laurie Faria Stolarz

Laurie Faria Stolarz

Yazar
6.9/10
29 Kişi
·
69
Okunma
·
1
Beğeni
·
687
Gösterim
Adı:
Laurie Faria Stolarz
Unvan:
Yazar
Doğum:
ABD, 1972
"Çünkü mavi kabuslar içindir, " derdi. "Onları kovmak ya da yaklaştırmak için bu renk mum yakılır. Nasıl kullanmak istediğine bağlı."
Laurie Faria Stolarz
Sayfa 199 - Martı Yayınları
Yapraklar kıvrılarak, turuncu-sarı alevler arasında dans ediyordu. Sonra hepsi simsoyah olup gözden kayboldu. Tıpkı bitmesini istediğim kâbuslarımı dualarımda tanımladığım gibi.
Laurie Faria Stolarz
Sayfa 8 - Martı Yayınları
" Ah, evet doğru." dedi Amber. " Beynim okuldaki çalışmalardan yeterince nasibini almıyormuş gibi bir de okuldan sonra çalıştırmak istedim çünkü."
Laurie Faria Stolarz
Sayfa 126 - Martı Yayınları
" Şaka mı yapıyorsun? " dedi Amber. " Ben her yerdeyim. Gerçi kütüphaneye bakmak hiç aklıma gelmedi. Onca zamandır burada mıydın? Cildinin buruşmamış olmasına şaşırdım doğrusu. Ders çalışmak seni ne hale getirir biliyor musun? Medeniyetten uzaklaşırsın."
Laurie Faria Stolarz
Sayfa 214 - Martı Yayınları
Perdenin arasından beyaz bir mendil sallanmaya başlıyor. Daha dikkatle bakıyorum. Mendilin köşelerinde sarı ördekler var. :) bu tahmin ettiğimden başkası olamaz.
"Teslim oluyorum." diye sesleniyor perdenin aralığından Amber. "Bana zarar vermeyin!"
Neymiş efendim; kabuslar hakkındaki konuşmalarım sinirlerini bozmuşmuş. Benim de ona kafam bozuluyor önce. Ben yatağı ıslattığımı ta ötede yatan Drea'dan gizlemekte bile zorlanıyorum, ikimizin yatakları arasında sıkıştırılacak yer yatağında zıbaracak Amber'den nasıl gizleyeceğim?
Ortada bir ölüm sessizliği var, ama ben onların içlerinde tıpkı şişesini patlatmaya hazır bir gazoz gibi, kahkahaların kabardığından eminim.
320 syf.
·5 günde·6/10
Bu kitabı okuoku.com alışverişimde hediye olarak almıştım.Fantastik bir genç yetişkin romanı.Kitabın konusu kısaca Stacey adında yatılı okulda okuyan bir ana karakterimiz var ve kendisi aynı zamanda bir cadı.En yakın arkadaşı Drea ile ilgili kabuslar görmesiyle başlayan olaylar , gizemli bir şekilde gelen hediyelerle giderek garip bir hal alıyor.
Çok heyecanlı ve sürükleyici bir roman değil ama arada zaman geçirmek için okunabilir.
320 syf.
·Beğendi·10/10
Bu kitabın bitmesini hiç istemedim ve başta şüphelendiğim kişi suçlu çıktı. Sonunda böyle bir şey olacağını biliyordum.. pj favori erkek karakterimdi
320 syf.
Zaman geçirmek için okuyabileceğiniz, size bir şey katmayacak bir gençlik romanı. Kapağına bakarak aldım ve pişman oldum. Elinizden bırakın ve başka bir kitaba yönelin. Okuduğunuz kitap sayısı arttıkça seçici olmaya başlıyorsunuz.
320 syf.
·4 günde·Beğendi
Kitap tam bir gençlik romanıydı. Adından ve kapağından da anlaşılacağı üzere fantastik bir kitap. Yatılı yurtta kalan arkadaşların hikayesi. Arkadaşını korumak için, aynı hatayı bir daha yapmamak için çırpınan bir kızın hikayesi. Gayet güzel ve çerezlik bir kitaptı doğrusu. Kafamı gayet dağıttı ki bunun yanında çok da merak ettiren bir kitaptı. Boş bulunduğunuz bir an alıp okuyabileceğiniz bir kitap.

Yazarın biyografisi

Adı:
Laurie Faria Stolarz
Unvan:
Yazar
Doğum:
ABD, 1972

Yazar istatistikleri

  • 1 okur beğendi.
  • 69 okur okudu.
  • 24 okur okuyacak.