Laurie Faria Stolarz

Laurie Faria Stolarz

Yazar
6.9/10
9 Kişi
·
19
Okunma
·
1
Beğeni
·
624
Gösterim
Adı:
Laurie Faria Stolarz
Unvan:
Yazar
Doğum:
ABD, 1972
"Çünkü mavi kabuslar içindir, " derdi. "Onları kovmak ya da yaklaştırmak için bu renk mum yakılır. Nasıl kullanmak istediğine bağlı."
Laurie Faria Stolarz
Sayfa 199 - Martı Yayınları
Yapraklar kıvrılarak, turuncu-sarı alevler arasında dans ediyordu. Sonra hepsi simsoyah olup gözden kayboldu. Tıpkı bitmesini istediğim kâbuslarımı dualarımda tanımladığım gibi.
Laurie Faria Stolarz
Sayfa 8 - Martı Yayınları
" Ah, evet doğru." dedi Amber. " Beynim okuldaki çalışmalardan yeterince nasibini almıyormuş gibi bir de okuldan sonra çalıştırmak istedim çünkü."
Laurie Faria Stolarz
Sayfa 126 - Martı Yayınları
" Şaka mı yapıyorsun? " dedi Amber. " Ben her yerdeyim. Gerçi kütüphaneye bakmak hiç aklıma gelmedi. Onca zamandır burada mıydın? Cildinin buruşmamış olmasına şaşırdım doğrusu. Ders çalışmak seni ne hale getirir biliyor musun? Medeniyetten uzaklaşırsın."
Laurie Faria Stolarz
Sayfa 214 - Martı Yayınları
320 syf.
·5 günde·6/10
Bu kitabı okuoku.com alışverişimde hediye olarak almıştım.Fantastik bir genç yetişkin romanı.Kitabın konusu kısaca Stacey adında yatılı okulda okuyan bir ana karakterimiz var ve kendisi aynı zamanda bir cadı.En yakın arkadaşı Drea ile ilgili kabuslar görmesiyle başlayan olaylar , gizemli bir şekilde gelen hediyelerle giderek garip bir hal alıyor.
Çok heyecanlı ve sürükleyici bir roman değil ama arada zaman geçirmek için okunabilir.
320 syf.
·4 günde·Beğendi·9/10
Kitap tam bir gençlik romanıydı. Adından ve kapağından da anlaşılacağı üzere fantastik bir kitap. Yatılı yurtta kalan arkadaşların hikayesi. Arkadaşını korumak için, aynı hatayı bir daha yapmamak için çırpınan bir kızın hikayesi. Gayet güzel ve çerezlik bir kitaptı doğrusu. Kafamı gayet dağıttı ki bunun yanında çok da merak ettiren bir kitaptı. Boş bulunduğunuz bir an alıp okuyabileceğiniz bir kitap.

Yazarın biyografisi

Adı:
Laurie Faria Stolarz
Unvan:
Yazar
Doğum:
ABD, 1972

Yazar istatistikleri

  • 1 okur beğendi.
  • 19 okur okudu.
  • 14 okur okuyacak.