Lily Lale Yılmaz

Lily Lale Yılmaz

Yazar
8.0/10
1 Kişi
·
1
Okunma
·
0
Beğeni
·
1.356
Gösterim
Adı:
Lily Lale Yılmaz
Unvan:
Yazar
Ben her gün sahip olduğum güzel şeyler için teşekkür listesi yazmaya başladıktan kısa bir süre sonra hayatımda hoş şeyler olmaya başladı.
- Yapabilirsin... Lütfen pes etme... Yalvarırım... Öğrendim ki, göze aldığın şey ne kadar büyük olursa ödül de o kadar büyük oluyor.
Hikayeler... Sabah kahvesi gibidir. Damak tadından çok, ruhumuzu dinlendirir. Taze bir günün başlangıcında insana güzel duygular kazandırır ve hayata bakışımızı değiştirir.
Eskiden onu Mutlu eden her şey artık ona üzüntü vermeye başlamıştı. Sanki kendisini cezalandırmak ister gibi, kızının bebekliğine ait eşyaları sermişti ortaya.
" Demek ki böyle zor gibi görünen işlerde dikkatimi başka yönlere çevirmeliyim." Diye düşündü." Ne Zaman bitecek diye düşündükçe o iş bitmek bilmiyor." Diye düşündü.
264 syf.
·2 günde·Beğendi·8/10
Kanserden ölmüş bir annenin kanser tedavisi gören kızının verdiği mücadele. Dr. Deniz'le tanışmaları ve aslında insanın yaşadığı her olumsuzluğun çocukluğunda etkilendiği bir olaydan kaynaklandığını keşfetmeleri, harika bir anlatımla yazılmış. Okurken sizde hayatınızdaki olumsuzlukların nedenlerini bulmak için geçmişinizi gözden geçiriyorsunuz. Korkularınızla yüzleşmek zorda olsa yüzleşip hafiflemek yeni bir başlangıç gibi hissettiriyor. Dr. Deniz'le herkes tanışmak isteyecek.

Yazarın biyografisi

Adı:
Lily Lale Yılmaz
Unvan:
Yazar

Yazar istatistikleri

  • 1 okur okudu.
  • 1 okur okuyacak.