Lisa Dow

Lisa Dow

Yazar
5.0/10
3 Kişi
·
16
Okunma
·
0
Beğeni
·
493
Gösterim
Adı:
Lisa Dow
Unvan:
Yazar
Kişilik bozukluğu işte! Onun sorunlarıyla uğraşacak gücüm yok. Kendi başına uğraşabilir. Benim yaşamam gereken bir hayatım var.
Hiç tanımadığımız insanların neler giydiğini hatırlıyor, ama dört yıl boyunca okula beraber gittiğimiz kızın adını hatırlayamıyor.
368 syf.
·3 günde·3/10
Kitabın ana karakteri Kathryn (kitapta Kit adıyla geçiyor) otuz yaşındadır ve aynı anda dört evlilik teklifi almıştır. Bu sürece nasıl geldiğini ve kimi neden seçip/seçmediğini anlatan kitaptaki olaylar Toronto’da geçiyor. Kitap otuz yaşındaki bir kadını anlatıyor ama muhatap bu yaş grubu değil, basit bir anlatımı ve konusu var. Lise ve üniversite öğrencilerine daha çok hitap eden kitap ortalarından itibaren daha hızlı okunuyor. Anlatım bozuklukları olan sırf yazılsın diye yazılmış bir kitap gibiydi. Bir kitapta iki tane trafik kazasının işlenmesi, uzun süren ve konu bulamayınca aynı konuları tekrar eden dizileri getirdi aklıma. Çok beğendiğimi ya da okunması gereken bir kitap olduğunu söyleyemeyeceğim. Fakat çok ağır kitaplardan sıkıldıysanız basit bir film izler gibi bu kitabı da okuyabilirsiniz.

Yazarın biyografisi

Adı:
Lisa Dow
Unvan:
Yazar

Yazar istatistikleri

  • 16 okur okudu.
  • 5 okur okuyacak.
  • 1 okur yarım bıraktı.