Lisa Valdez

Lisa Valdez

7.7/10
24 Kişi
·
65
Okunma
·
2
Beğeni
·
960
Gösterim
Adı:
Lisa Valdez
Unvan:
Yazar
“Korku mu, heyecan mı?” diye sordu alçak sesle.

“İkisi de.” Sözcük yumuşak bir telaş içinde çıkmıştı.
Kalbimin beynime hükmetmesi durumunda olabileceklere karşı beni açıkça ve dürüstçe uyarmıştın. Ne kadar haklıymışsın. Çünkü simdi ateşli arzularımın aptallığıma yanıyorum.
“Rıza gösteriyor musun?”

Passion gözlerini kaldırdı. Kurtarıcısı ona ateşli bir yoğunlukla bakıyordu. Arkalarında insanlar dolaşıyorlardı. Passion’ın umurunda değildi. “Evet.”
Saatleri anlatan adam hâlâ konuşuyordu. Büyük saat hâlâ tik tak ediyordu. Kimse görmüyordu. Passion tereddütlü bir biçimde başını çevirip ona baktı. Kurtarıcı onun hemen yanında durmuş, adamın koyu aksanlı konuşmasının her kelimesini dinlermiş gibi dikkatle saatçiye bakıyordu. Fakat parmağı, Passion’ın eteğinin katları ardında, yavaşça ve şehvetle avucunun kıvrım ve çizgilerinde dolaşıyordu.
Saatçinin konuşması nazik bir alkışla sona erdi. Ama Passion bakmaya devam ediyordu. Ağzından dökülen sözcükleri tutmayı düşünmek için geç kalmıştı. “Profilinin metal paraya basılması lazım.”
İsviçre saatlerinden bahseden adam vızıltısını sürdürüyordu. Yelkovan yine ilerledi ve ağır sarkaç sallandı sağa, sola, sağa, sola. Passion gözlerini sarkaca dikmiş bakıyordu, derken görüntü bulanıklaştı. Evet, bir kerecik daha. Gözlerini kapatarak. delici mavi gözlerle gri eldivenli iri elleri hayalinde canlandırdı. Onda istek uyandıran elleri…
Okuduğum en iyi historicallardan biriydi. Aşkı, şehveti, entrikası... Her şeyi tam kıvamında olmuş. Diğer kitaba oranla erotik bölümler daha az ve düzeyliydi bence hatta ortalara gelindiğinde erotik sahne adına bir şey görmüyorsunuz. Kitapta sevmediğim tek yön kızların halası diyebilirim. İki kitap arasında dağlar kadar fark var halada. Bu kitapta salak ve şaşkın bir hala, öbüründe biraz daha aklı başında olan bir hala gördüm.

Şu an bu kitabı bulmak çok zor, biraz araştırmayla internette pdf şeklinde buldum. Siz de benim gibi bulmakta çok zorlandıysanız internetten veya sahaf dükkanlarına gidip biraz araştırmayla bulabilirsiniz.

Yazarın biyografisi

Adı:
Lisa Valdez
Unvan:
Yazar

Yazar istatistikleri

  • 2 okur beğendi.
  • 65 okur okudu.
  • 1 okur okuyor.
  • 21 okur okuyacak.
  • 1 okur yarım bıraktı.