M. Ali Ayyıldız

M. Ali Ayyıldız

YazarÇevirmen
9.0/10
20 Kişi
·
90
Okunma
·
0
Beğeni
·
237
Gösterim
Yazara henüz alıntı eklenmedi.
Kitabın huzur verici olması, benim kitabı okumam için başlıca bir nedendi. Kitabın konusu, yetimhanede kalan öksüz, yetim, ve bakıma muhtaç çocukların günlük yaşantısı. Günlük ve sıradan bir kitap olsa bile, çocukların yaşadıkları şeyler, vicdanları ile yarışları, birbirlerine olan yardımları ve tabii ki yetimhanenin sahibi Mrs Jo ile Mr Bhaer'ın sevgi dolu, sabırlı yüreklerini okumak, anlamak benim için çok büyük bir zevkti. Her kitapta olduğu gibi, kitabın yüreğini okşadım ve ayrı bir tat aldım. Hayırlı okumalar, ve mutlu tatiller dileğiyle. :)
Fıkralar adlı kitabını gerçekten de beğenerek okudum. Her bir fıkrası eğlenceli ve öğüt verici nitelikte. Her bir fıkraya ayrı ayrı güldüm okurken doğrusu. Okumayanlara tavsiye ederim.. Keyifli okumalar :)
Küçük kadınlar güzel bir klasikti küçük erkeklerde güzel fakat...daha konunun sürükleyici olmasını beklerdim part2 gibi olmuş tavsiye ederim
Sizi içine sürükşeyen ve çeken bir kitap. İçinde her türlü olaylar var ama nedense yurdun uarıso kız nanı erkek zannetrimden okuduktuktan sonra anladım
Çocukken beni çok etkileyen, duygulandıran, insana önemli şeyler katan, düşündüren, hayattaki sıkıntıları gösteren etkili kitaplardan biri.

Yazarın biyografisi

Adı:
M. Ali Ayyıldız
Unvan:
Yazar

Yazar istatistikleri

  • 90 okur okudu.
  • 30 okur okuyacak.