M. Bahadırhan Dinçaslan

M. Bahadırhan Dinçaslan

YazarÇevirmen
9.6/10
9 Kişi
·
13
Okunma
·
3
Beğeni
·
120
Gösterim
Adı:
M. Bahadırhan Dinçaslan
Unvan:
Yazar
Doğum:
2 Ağustos 1990
Örneğin, Evrim Teorisi sayesinde tedavi olabiliyoruz, Görelilik Teorisi sayesinde varoluşu daha iyi anlıyor ve bu kavrayış keskinleşmesiyle bütün alanlarda teknolojimizi daha hızlı ilerletiyor, Enformasyon Teorisi sayesinde bugün bilişim adına -bu satırları yazdığım bilgisayar ve size ulaştıran internet dahil- bildiğimiz her şeyi korkunç bir gelişme hızıyla yaratıyoruz.
175 syf.
·Beğendi·10/10
Değerli yazar Bahadırhan Dinçaslan'ın ikinci kitabı. Dinçaslan kitabında son derece mühim noktalara temas etmiştir. Şiir kitaplarından sonra yazdığı bu kitabıyla zihinleri berraklaştırmıştır.
448 syf.
·17 günde·Beğendi·9/10
Düyun-ı Umumiye'nin yol açtığı travmadır aslında anlatılan. Yabancıların gözünden dönemin siyasal panoramasını da gayet iyi sunan, çok iyi çevrilmiş iyi bir kiap.
448 syf.
·Beğendi·Puan vermedi
1. Dünya savaşı öncesine bir de Macar kahramanın gözünden, avrupalılar açısından bakma imkanı verdi kitap. Tarihin yanında kaliteli bir aşk, felsefe, kültür ve bir çoğumuzun yaşamında karşılaştığı ya da karşılaşacağı ikilem durumlarını içinde barındıran bir roman. Tek solukta okunur.

Yazarın biyografisi

Adı:
M. Bahadırhan Dinçaslan
Unvan:
Yazar
Doğum:
2 Ağustos 1990

Yazar istatistikleri

  • 3 okur beğendi.
  • 13 okur okudu.
  • 16 okur okuyacak.