Mahinur Zehra Karahan

Mahinur Zehra Karahan

Çevirmen
0.0/10
0 Kişi
·
15
Okunma
·
0
Beğeni
·
6
Gösterim
Yazara henüz alıntı eklenmedi.
310 syf.
·7 günde·Beğendi·10/10
Fazlasıyla duygusal bir romandı Mutlu Günlerimiz.Ama bu duygusallık klişelerden uzak düşünmeye ve sorgulamaya da öten bir özelliğe sahipti.
Yaşam hakkı nedir? İdam cezası,inanç,çocuklukta alınan yaraların ilerleyen zamanlarda da olsa etkilerinin görülmesi gibi hayatın o “soğuk ve karanlık” köşelerine de bakıyoruz bu “kurmaca” ama bir o kadar gerçek romanla..Bunlarla birlikte,sadece siyah ve beyazlardan bir manzara oluşturamayacağımızı arada daha nice tonların da var olduğunu gösteriyor..
310 syf.
·7 günde·Beğendi·Puan vermedi
Duygularını, yaşadıklarını ailesine bile açamayan ve üç kez intihara teşebbüs etmiş bir kadın ile idam cezası almış bir adamın yollarının kesiştiği bir roman.
İlk sayfaları okurken etkilenecek ne var diye düşündüğüm, son sayfalarında ise ağladığım bir kitap oldu benim için. Kitap belki de asla affedemeyeceğiniz durumları bile tekrar gözden geçirmenizi sağlıyor. Ben beğendim herkese tavsiye ederim.
310 syf.
·2 günde·Puan vermedi
Öyle bir yazım düşünün ki okurken kendinizi kaybettiren ağlamaktan buğulu gözlerinizi dakika başı silip okumaya devam etmeye çalıştırsın sizi.Sanırım benim bu kitabı tek cümleyle anlatışım bu.İdamın ve iyi kötü kavramlarının çok güzel yazıya döküldüğünü düşünüyorum.

Yazarın biyografisi

Adı:
Mahinur Zehra Karahan

Yazar istatistikleri

  • 15 okur okudu.
  • 1 okur okuyor.
  • 27 okur okuyacak.