Mahmud Ebu Muaz

Mahmud Ebu Muaz

YazarÇevirmen
9.4/10
14 Kişi
·
47
Okunma
·
2
Beğeni
·
424
Gösterim
Yaratan İcin kendimizi yönetiyoruz.
Gene sana ıyi bir kul olmak İcin kalktık.
Sana iyi olmak İcin gene ac kalcagız.
Ac kalanları doyur allahım.
Dinde zorlama yoktur. Çünkü doğruluk, sapıklıktan ayırd edilmiştir. Artık her kim tâğutu inkar edip, Allah'a inanırsa, sağlam bir kulpa yapışmıştır ki, o hiçbir zaman kopmaz. Allah, her şeyi işitir ve bilir.
|bakara-256
Sanal medrese talebesi olan insanların, din adına yazılmış ve kimden geldiğini bilmediği her yazıyı benimsediklerini, kendi akidelerinde olmayan kişilerin fetvalarını çokça dinlediklerini görmekteyiz!
Maalesef Müslüman olduğunu söyleyen bayanların, sosyal ağlarda oldukça aktif bir rol üstlendikleri, erkekler ile rahat ve uzun uzadıya yazıştıkları, peçeli de olsa resimlerini yayınladıkları aşikâr bir hal almıştır.
112 syf.
·2 günde·Puan vermedi
Okunmasını kesinlikle tavsiye edeceğim çok faydalı bir kitaptı. Hakimiyet tevhidi konusunu detaylıca işleyen bir kitap okumak isteyen herkese tavsiye ederim.

İslami ilimlere vakıf, kısmen eğitimli kişilere uygun bir kitap. Her yaş ve eğitim seviyesine uygun diyemem, anlamak için belli bir birikime sahip olmak gereken ilmî eserlerden. Ancak çok ağır bir kitap da değil, konuyu hem anlaşılır sade bir dille, okuyucunun aklına hitap ederek, örneklendirerek düşünmeye sevk ediyor, hem de konunun delillerini kaynaklarıyla birlikte vererek destekliyor.
Saateler şehadete ayarlı...
Saateler şehadete ayarlı... Müslümanın Ahlakını Yok Eden Teknoloji İnternet'i inceledi.
144 syf.
·17 günde·Beğendi·10/10 puan
İslam nizamın sosyal hukuk düzenini beğenmeyen tağutların ortaya çıkartmış oldukları "sosyal medya" ile aslında insanları sosyaleştirmek değil, Müşrikleştirmeyi amçlamışlardır!

Yazarın biyografisi

Yazar istatistikleri

  • 2 okur beğendi.
  • 47 okur okudu.
  • 1 okur okuyor.
  • 16 okur okuyacak.