Mariana Enriquez

Mariana Enriquez

7.0/10
4 Kişi
·
7
Okunma
·
0
Beğeni
·
54
Gösterim
Adı:
Mariana Enriquez
Unvan:
Arjantinli gazeteci, romancı
Doğum:
Buenos Aires, Arjantin, 1973
Yakanlar erkekler, ufaklık. Bizi hep yaktılar. Şimdiyse biz kendimizi yakıyoruz. Ama ölmeyeceğiz: Yara izlerimizi göstereceğiz.
Mariana Enriquez
Sayfa 190 - Domingo yayınevi
Kafa yakan harika bir kitap okudum. Çok heyecanla okuduğum birbirinden şahane korku ve gerilim öyküleri barındıran bir kitap. Hani küçükken birbirimize anlattığımız o korkulu masalların gerçeğe büründüğü öyküleri ardada okuma isteği duyuyorsunuz elinizden bırakamıyorsunuz kitabı. Bayıldım.
Kitabı tek bir kelimeyle özetlemem gerekseydi eğer; "ilginç" kelimesini seçerdim. Beğendim mi beğenmedim mi karar veremedim. Biraz iç karartıcı, karanlık bir kitap. Aslında iyisiyle kötüsüyle hepimizin içinde tetiklenmeyi bekleyen gölgeler var, kitap bu konunun üzerine bazen gizemli bazen ütopik hikayeler ile eğilmiş. Beyin yakan bir kitaptı, ancak açıkçası beni çok sarmadı. Bu sebeple biraz ağır okudum. Hikayelerdeki kurgular çok güzel, özellikle terkedilmiş evde geçen hikaye beni okurken gerçekten gerdi. Boş zamanınızı değerlendirebileceğiniz bir kitap bence, yüksek beklentilere girmeden okunabilir.

Yazarın biyografisi

Adı:
Mariana Enriquez
Unvan:
Arjantinli gazeteci, romancı
Doğum:
Buenos Aires, Arjantin, 1973

Yazar istatistikleri

  • 7 okur okudu.
  • 6 okur okuyacak.