Megan De Vos

Megan De Vos

Yazar
6.2/10
23 Kişi
·
52
Okunma
·
1
Beğeni
·
442
Gösterim
Adı:
Megan De Vos
Unvan:
Yazar
Ne kadar çok insana önem verirsen, o kadar zayıf olursun, incitilmek çok daha kolay olur. Bu dünyada insanlara önem vermek tehlikeli, çünkü er ya da geç, herkes ölür.
Onun böylesine bir güzellikte olması içimde verdiğim mücadeleye gerçekten yardım etmiyordu.
Megan De Vos
Sayfa 345 - Martı
Bir şeye ihtiyacınız olduğun da ya çalar ya da çöpleri karıştırmak için şehre gitmeyi göze alırdınız. Hayatta kalmak için çalar, sinsice sokulur, yalan söyler ve savaşırdınız. Ya bunları yapar ya da ölürdünüz.
Megan De Vos
Sayfa 14 - Martı Yayıncılık
Bitmeyen kitap yapmışlar. Fuardan almıştım, ne zaman okumaya kalksam birkaç sayfa sonra bırakıyorum tamamlayamadım bir senedir. Üstelik biraz zaman geçince öncesindeki olayları unutup tekrar başlıyorum kısır döngüye girdim.
352 syf.
·3 günde·6/10
Dünyada her yerde savaş her yerde atılan bombalar sonucu yaşam şartları çok zorlaşmış.Çeteler oluşmuş.Şehirde ihtiyacı olan çeteler,şehir vahşilerine karşı baskınlar düzenlemektedir.Bir baskın sırasında çetelerden birinden yeşil gözlü bir kız yaralanır arkadaşlarıysa kaçar.Öbür çeteden biri yaralanan kızı kurtarır.Arkadaşlarının kampı tehlikeye sokar korkusuyla bütün itirazlarına rağmen kızı kamplarına götürüp tedavi ettirir.Güvenlik açısından kız artık kamptan ayrılmayacaktır ve tahmin edeceğiniz gibi,kızla kurtarıcısının arasında bir aşk doğar.
352 syf.
·4/10
"Bildiğin dünyayı unut .Hükümetler düştü, şehirler yıkıldı, medeniyet geri dönülemeyecek kadar tahrip edildi .Devir kargaşanın, kaosun ,anarşinin devri. Ya savaşıp öldürür ya yem olup ölürsün. "
.
Bir kitap böyle güzel başlayıp nasıl hüsran ile sonuçlanır?Yazar konuyu güzel başlatıp ortalarda nasıl Aşk kitabina döndürür şaşkınım...
Arka kapak yazısı ve ismiyle pek alakası yok maalesef, arka planda kalmış ve ben aslında o arka planı merak ediyordum .Sağlam bir distopya beklerken bir nevi aşk kitabı çıktı.Zaten sonu da nasıl bitti anlamadım. Sanıyorum devam etmeyi planlıyor .Sıkı distopya okuyucusuna tavsiye etmiyorum fakat yeni başlayan genç nesil sever sanıyorum... .
352 syf.
·1 günde·Puan vermedi
İsmi ile tezat oluşturan bir kitap polisiye veya bilim kurgu olmasını beklediğim kitap aşk romanı çıktı resmen çok şaşkınım çok. Bir de sevenler kavuştu ama sonra ne oldu sorusu var aklımda kalan.
352 syf.
Bilimkurgu dışında aşk romanı olarak da okunabilecek bir kitap. Lise döneminde olan arkadaşların severek okuyacağını düşünüyorum. Bana hediye olarak geldi başta zorlandım ama sonra hızlı bitti.
352 syf.
·3 günde·3/10
Güzel bir yaz dizisi! Mükemmel bir konu bulup bunu işlerken konudan uzaklaşıp bir aşk kitabına çevirmesi üzdü. Sinema evreni için yazılmış bir kitap gibi sanki.
352 syf.
·8/10
Kitabı okurken hiç siyaset vs... gibi beklentiniz olmasın. Tamamen distopik tarzta yazılmış bir aşk kitabıydı. Yaş olarak 15-19 yaş aralığını daha çok etkileyeceğini düşünüyorum. Distopya seviyorsanız alın okuyun efendim:)
352 syf.
Küçük bir distopya diyebiliriz. Savaş bitmiş paralel şekilde insanlıkta. Nüfus çok az. Etik denilen bir şey yok. Kabileler oluşmuş ve hepsi karşılıklı olarak bir şeyler çalarak yaşamını devam ettirmekte. Kural çiğnersen ölürsün. Hayden isimli kabile başı başka bi kabilede yakalanıyor ve Grace -diğer kabile başının kızı- Hayden’i öldürmek yerine kaçmasına izin veriyor. Sonra yollar tekrar kesişiyor. Aşk, ihanet yaşam mücadelesi. Şahsen benim fikrim ben daha sağlam bi kurgu bekliyordum çünkü fantastik şeyler okumak çok hoşuma gider. Fakat zamanım var boşa gitmesin diyorsanız okunabilir bi kitap.
352 syf.
·2 günde·Beğendi·8/10
Sürükleyici bir kitap...Henüz Bitirilmemis bir kitap hakkında karar vermek için tabiki erken ama hızla ilerliyorum bakalım Harley,Dox,Grace ve Kits ne durumda olacaklar merak içindeyim

Yazarın biyografisi

Adı:
Megan De Vos
Unvan:
Yazar

Yazar istatistikleri

  • 1 okur beğendi.
  • 52 okur okudu.
  • 1 okur okuyor.
  • 15 okur okuyacak.
  • 3 okur yarım bıraktı.