Megan De Vos

Megan De Vos

Yazar
5.9/10
7 Kişi
·
20
Okunma
·
0
Beğeni
·
333
Gösterim
352 syf.
·3 günde·6/10
Dünyada her yerde savaş her yerde atılan bombalar sonucu yaşam şartları çok zorlaşmış.Çeteler oluşmuş.Şehirde ihtiyacı olan çeteler,şehir vahşilerine karşı baskınlar düzenlemektedir.Bir baskın sırasında çetelerden birinden yeşil gözlü bir kız yaralanır arkadaşlarıysa kaçar.Öbür çeteden biri yaralanan kızı kurtarır.Arkadaşlarının kampı tehlikeye sokar korkusuyla bütün itirazlarına rağmen kızı kamplarına götürüp tedavi ettirir.Güvenlik açısından kız artık kamptan ayrılmayacaktır ve tahmin edeceğiniz gibi,kızla kurtarıcısının arasında bir aşk doğar.
352 syf.
·1 günde·Puan vermedi
İsmi ile tezat oluşturan bir kitap polisiye veya bilim kurgu olmasını beklediğim kitap aşk romanı çıktı resmen çok şaşkınım çok. Bir de sevenler kavuştu ama sonra ne oldu sorusu var aklımda kalan.
352 syf.
·8/10
Kitabı okurken hiç siyaset vs... gibi beklentiniz olmasın. Tamamen distopik tarzta yazılmış bir aşk kitabıydı. Yaş olarak 15-19 yaş aralığını daha çok etkileyeceğini düşünüyorum. Distopya seviyorsanız alın okuyun efendim:)
352 syf.
·27 günde·Puan vermedi
Bilimkurgu dışında aşk romanı olarak da okunabilecek bir kitap. Lise döneminde olan arkadaşların severek okuyacağını düşünüyorum. Bana hediye olarak geldi başta zorlandım ama sonra hızlı bitti.
352 syf.
·2 günde·Beğendi·8/10
Sürükleyici bir kitap...Henüz Bitirilmemis bir kitap hakkında karar vermek için tabiki erken ama hızla ilerliyorum bakalım Harley,Dox,Grace ve Kits ne durumda olacaklar merak içindeyim

Yazarın biyografisi

Adı:
Megan De Vos
Unvan:
Yazar

Yazar istatistikleri

  • 20 okur okudu.
  • 12 okur okuyacak.
  • 1 okur yarım bıraktı.