Mehmet Ak

Mehmet Ak

Yazar
10.0/10
1 Kişi
·
1
Okunma
·
0
Beğeni
·
9
Gösterim
Yazara henüz alıntı eklenmedi.
Öyle güzel bir kitap okudum ki. Hem güzel hem de faydalı, bilgi verici bir kitaptı. Çok keyif aldım okurken. Nasıl bittiğini anlamadım bile.
.
.
Kitabın ilk sayfalarında Bioenerji, Reiki, Nlp, Eft vb tanımlar ve nasıl uygulandıkları anlatılmış. Nlp sürekli duyduğum bir kavramdı zaten ama bu kadar etkili bir şey olduğunu bilmiyordum açıkçası. Ayrıca bu tür şeyler oldukça etkili ve sonuç alınan kavramlarmış ama nedense uygulama yönünden hiç yok denecek kadar az ve bu üzücü bir durum. Birçok korkuyu, kaygıyı nasıl aşabileceğimizi çok güzel bir şekilde anlatmış yazar. Açıklamalardan sonra da yazar karşılaştığı vakaları ve aldığı güzel sonucları anlatmış. Okurken 'vay canına!' dedim. Kilo probleminden tutun da migrenine, kanserine ve daha birçok hastalığa karşı Nlp, Yoga vs uygulanarak olumlu sonuçlar alınmış. Özellikle migren kısmını tekrar tekrar okudum. Çevremdeki 10 kişiden 8'inde migren olduğu için dikkatimi çekti. Bence okumalısınız bu kitabı. Tavsiye edeceğim kitaplar arasına girdi. Ayrıca 'her şeyin başı stres' sözünü çok duymuşuzdur. Vücudumuzda meydana gelen hastalıklarının %85'i stres yüzünden oluyormuş. Bu oranı duyunca şaşırdım.
.
.
Terapiler çok hoşuma gitti ya. Valla bana da bir Nlp, Bioenerji, Reiki falan yapsalar ne iyi olur. Stresten bir arınsam hiç de fena olmaz hani.
.
.
Kitaba puanım 10 üzerinden 10.
#salonyayınları #parlakmeltemkitapligi

Yazarın biyografisi

Adı:
Mehmet Ak
Unvan:
Yazar

Yazar istatistikleri

  • 1 okur okudu.
  • 1 okur okuyacak.