Mehmet Kerim Ersan

Mehmet Kerim Ersan

Yazar
7.4/10
7 Kişi
·
14
Okunma
·
2
Beğeni
·
75
Gösterim
Adı:
Mehmet Kerim Ersan
Unvan:
Yazar
"Insan iki kez ölür derler, birincisi bedenimizde nefes alıp verme kesilince, diğeri de adımızı bilen son kişi öldüğünde."
Stand up guys (film)
Bence her bireyin annesi, babasi ve sevdiği insanlar hayattayken, muhakkak bir kerecik bile olsa onlari sevdiğini söylemesi gerekir.
256 syf.
·7 günde·5/10
Kitap bitti sukur. Belki daha birleşik düzenli devam eden bir hikaye şeklinde yazılmalı idi. Hikayeler başlıyor ve anında bitiyor. Toplu olarak kitap örgüsü zayıftı bence. Ama arada güzel bir kaç mesajı da vardı her kitap gibi
288 syf.
·4 günde·Beğendi·10/10
Farklı bir anlatım kurgusu beni şaşırttı işin açıkçası. Bir noktada sizi başka bir noktaya taşıyor ve bunu yaparken de akıcı bir dille hissettirmeden heyecanı doruk noktaya taşıyarak yapıyor. Bazı olaylar çok hızlı gelişiyor aceleci tavrı var ama genel olarak başarılı Türk fantastizmi olmuş. Teşekkürker
Normal fantastik romanlardan bir tık daha farklı. Abudik gubidik yaratıkları deneyimlemekten çok gerçekte var olan hayvanlar ya da maddeler ile harika sayılabilecek bir fantastik dünya kurmuş yazar. Karakterlerle birlikte bir su damlacığı olup yağmur gibi yağıyor, buharlaşıyorsunuz. Ya da bir başka gün rüzgar olup kilometrelerce esip gidebiliyorsunuz. Bu sadece normal bir esmek değil, kendi rüzgarınızı yüzünüzde hissetmek gibi. Okumaya devam ediyorum. Şimdilik kısa bir ara..

Yazarın biyografisi

Adı:
Mehmet Kerim Ersan
Unvan:
Yazar

Yazar istatistikleri

  • 2 okur beğendi.
  • 14 okur okudu.
  • 2 okur okuyor.
  • 14 okur okuyacak.