Merryliss Taylor

Merryliss Taylor

Yazar
7.5/10
265 Kişi
·
591
Okunma
·
17
Beğeni
·
1.872
Gösterim
Adı:
Merryliss Taylor
Unvan:
Yazar
Gerçi aşk; acıkmak, üşümek, ısınmak gibi herkesin aynı tepkiyi verebildiği ortak bir refleks değildi. Her insan farklı yaşıyordu ama hepsi de adına "aşk" diyordu.
Yatakta sizden sanat bekleyen bir tuvali, öyle fırçayla parçalayıp yırtmayın yalandan! O an bir şey demiyoruz diye kendinizi de bir halt sanmayın! Komik oluyorsunuz! Gerçek kuvvet, gerçek kudret nedir biliyor musunuz? O tuvale, bir gökkuşağı gibi düşmek ve geride bir paçavra değil, bir tablo bırakmak; anlıyor musunuz?
️Karıncayı bile incitmedi diyenlerin çoğu, işte bu basit iyilikleri baz alarak konuşuyorlardı. Haklıydılar kendilerine göre. Yaşlılara saygı gösteren, muhtaçlara yardım eden, çocukları seven, doğaya zarar vermeyen biri, herkesin gözünde iyidir mutlaka değil mi?
368 syf.
·3 günde·Beğendi·10/10 puan
Liza ve Benjamin evli bir çocukları olan bir cift . Zengin bir ailesi olan Liza Benjamin 'in her istediği bir şekilde kabul edip yapardı. Zorla psikolojik destek almasını istediği eşini doktora götüren Benjamin kurguladi ve yapmak istedigi şeyleri sırası ile yaptı ama bir ayrıntıyı gözden kaçırdı. Kitap gerçekten sizi içine çekiyor bitirmeden de elinizden birakamıyonuz. Tavsiye ederim. Kitabın yanında gelen hayal ipinin anlamını kitabı okumayan anlayamaz
368 syf.
·8 günde·Beğendi·10/10 puan
Tek kelime ile kitaba bayıldım, insanlar hep bir zeka peşinden koşarken aslında bilmemiz ve öğrenmemiz gereken bir zeka türü ile bizi tanıştırdığın için sana çok teşekkür ediyorum Merry:)
368 syf.
·1 günde·10/10 puan
Kitapla ilgili uzun cümleler kurup bir inceleme yazmak istemedi canım. Tek söyleyeceğim şey bence bayan erkek herkesin bu kitabı da okuması gerektiği....su gibi gidiyor.
Bu arada içerik sadece sex ‘i çağrıştırsa da ,ki var lakin kendinizi de ister istemez düşünmeye zorlamadan geçemeyeceğiniz bir kitap. Neyi nerden almak hayatınıza katmak isterseniz !
Keyifli okumalar.
Aldatma kavramını bile aldatan Benjamin’e selam olsun Hiç bitmesin dediğim bir kitaptı.Çok akıcıydı.En sondaki intikam ise şeytana pabucunu ters giydiren cinstendi.Kitabın yanında gelen hayal ipinin de özel bir anlamı var, okuyan bilir sadece. Benjamin ile fantezi dünyanızın sınırlarını zorlayın bence derim:)(yobazlar okumasın)
288 syf.
·11 günde·7/10 puan
Aşk=cinsellik
Hepimizin uydurmacısı ‘aşk’ ama insanın asıl karşısından beklediği şey ‘cinsellik’ kitabın genel içeriği böyle. İçinde çok güzel film önerileri ve kitap önerileri de var sanırım en çok bu kısım ilgimi çekti. Bir solukta okunup bitirilebilir yazarın kısa kısa örnek verdiği hikayeleri okuması da pek keyifli. Kadınlara ve erkeklere biraz farklı bir bakış açısı kazandırabilir.
168 syf.
·Puan vermedi
HERKESİ VE HER ŞEYİ TERK EDEBILİRSINIZ AMA KENDİNİZİ ASLA
'SaklamAŞK' kitap ismine bakarak aşk kitabı sandığım fakat okuduktan sonra aşk'ın sadece bir bireye değil farklı şeylere de hitap ettiğini anladığım sadece 1.5 saatte bitirdiğim bir kitap.
Kimine göre bazı dersler alacağımız kimine göre ise cidden böyle mi olmalıydı diyebileceğimiz bir kitap okumaktan asla pişman olmadığım keşke bitmeseydi dediğim kitaplar da ilk sıralarda yerini aldı.
368 syf.
·25 günde·Beğendi·10/10 puan
Kitabı henüz bıraktım elimden. Harika, olağanüstü bir kitap. Hiç beklemediğim, hiç ummadığım, hayal dahi edemediğim bir sonla bitti. Bu kitabı şiddetle öneriyorum. Ve yazarın diğer kitaplarını da mutlaka alıp okumak istiyorum. Hem de hemen... Bitiş şokunu atlatmadan derhal yazmak istedim. Kelimelerle ifade edemiyorum. Tutuldum diyebilirim.
368 syf.
·Beğendi·Puan vermedi
Cesaretle yazılmış bir kitap...cesaretin altında yatan düşünce ya algı yönetimini keyifle anlatmış yazar.olunabilecek bir kitap...ah lanet!!!ah lanet!!!
368 syf.
·7 günde·Puan vermedi
Kitaba başlamadan önce arka kapağını okuyunca büyük beklentilere girmiştim. Ilk başlarda öyle de oldu. Ama orta bölümleri o kadar gereksiz ve o kadar zorlamaydı ki ne zaman bitecek diye daralmaya başladım. Kitabın ana karakteri benjamin den nefret ediyorsunuz. Okudukça sonunda başına her ne geldiyse fazlasıyla hak ettin bunu diyerek okudum ve gerçekten sonunda tam da kendine yakışan bir sonu hak etti.
Kitabı okumayı düşünenlere bir tavsiye ortalıkta çoluk çocuk varsa kitabı ortalarda bırakmayın. Ayrıca cinsel öğelerden hoşlanmıyorsanız kitabı elinize dahi almayın.
Bu tarz kitaplar okumuştum ama bu 10 üzerinden sadece 2 alır benim için hiç umduğum gibi olmadı. Benjamin bende sınıfta kaldı...
Keyiflı okumalar ;)

Yazarın biyografisi

Adı:
Merryliss Taylor
Unvan:
Yazar

Yazar istatistikleri

  • 17 okur beğendi.
  • 591 okur okudu.
  • 14 okur okuyor.
  • 230 okur okuyacak.
  • 3 okur yarım bıraktı.