Mert Can Aslantaş

Mert Can Aslantaş

Yazar
10.0/10
3 Kişi
·
2
Okunma
·
3
Beğeni
·
21
Gösterim
Adı:
Mert Can Aslantaş
"Hayat küçük şeyleri dert edemeyecek kadar kısa. Çoğu insan zamanlarını küçük sorunları dert ederek harcadıkları için hayatın güzelliklerini, kuşların nazik ötüşlerini, doğanın narin ve temiz hissiyatını tümüyle ıskalıyor. Hayat bir anı bile ıskalanacak kadar uzun değil ki!"

Sevgili yazarımız çok güzel yazmış. Ellerine, emeğine ve yüreğine sağlık.
Yazarımızın ellerine sağlık. Okurken akıcılık çok güzel. Okurken hiç sıkılmadan okuyorum ve hayatın değerini anlıyorum. İçeriği mükkemel ötesi. Bu kitap için yazarımıza çok çok teşekkür ediyorum.
Zaman bir rüzgâr, biz ise bir kum tanesi. Zamanın esintisinde savruluyoruz günden güne. Pozitifin anlamı bile negatifleşen bu dünyada doğru bildiğiniz yolda, kula kulluk etmeden ilerleyin. Işığı her zaman önünüzde arayın. Geçmişinizde kalan, gölgenizden başka bir şey değildir. Bırakın herkes yerinde kalsın. Geçmişi geçmişte bırakın, gelecekle yüzleştirmeye kalkmayın. Samimiyeti, büyüklere saygıyı, küçüklere şefkati, yolda doğru kalmayı, dürüstlükten ödün vermemeyi kaybederse insan sonu çıkmaza doğru giden bir yolda hatta freni patlamış bir kamyonda bulur kendini. Bu günlerin kıymetini bilmeli, bir ders çıkarmalı. Felaketler günden güne artarken kendi felaketimiz olmamalı!
#1000
kitap
Okuyucuyu sürükleyici tarzda kişisel gelişim tadında insanı motive edecek veyahut doğrulara sürükleyecek aynı zamanda da kendine getirecek bir kitap olmuş çok beğendim, bayıldım.
50 syf.
·2 günde·Beğendi·10/10
Okunması gereken ve bir nebzede olsa bizi kendimize getiren bir kitap olmuş, kaleminize, dilinize, zihninize ve yaşamı en iyi şekilde derlendirmenize sağlık.

Yazarın biyografisi

Adı:
Mert Can Aslantaş

Yazar istatistikleri

  • 3 okur beğendi.
  • 2 okur okudu.
  • 1 okur okuyor.