Metin Şahin

Metin Şahin

Yazar
10.0/10
1 Kişi
·
1
Okunma
·
0
Beğeni
·
482
Gösterim
Kardeşlerim, bu dünyanın geçici lezettleri sizi aldatmasın. Bu geçici zevklerden kurtulup, yaratılışımızın gerçek gayesini anlamaya çalışmak, en büyük hedefimiz olmalıdır.
Özendirmeye çalıştığınız hayat, muhteşem gösterdiğiniz yaşam, sadece şu kadarını söyleyeyim ki, satırlara sığmayacak ve anlatılamayacak kadar çirkinlik ve rezaletlerle doludur.
Yesilçam adı ile ün yapan yer, sinema merkezi olarak bilinir. Aslında, ahlaksızlığın ve rezaletin kol gezdiği yerdir. "Figüran ve artist kahveleri" adı altında, kumar ve her çesit fuhuş tezgahlanır. Bu kahvehane ve kulüpler bulundukları sokakların yüzkarasıdır. Paravana arkası beyaz kadın ticareti, uyuşturucu madde, kiralık katil gibi gayrimeşru ve yasa dışı akla gelebilecek her türlü ahlaksızlığın ve rezaletin tezgahlandığı yerdir Yesilçam...
Bir müslüman, hangi gün veya hangi gece olursa olsun; Allah'a isyan kokan, günah kokan, rezalet ve müsrif kokan hiçbir gün veya geceye rağbet edemez, etmemelidir...
Allah yolunda öldürülenlere "ölüler" demeyiniz. Bilakis, onlar diridirler. Fakat siz, bunu anlayıp bilemezsiniz.
Batı iflas etmistir. Çünkü batı medeniyeti, çağımızın ana meselelerine çözüm getirmekte aciz kalmıştır. Tüm meselelere en gerçekci en doyurucu çözümü yalnız İslam getiriyor. Yani, tüm batı ve tüm insanlık İslam'a muhtaç.
Ümitsizlik öyle bir bataktır ki, düşersen boğulursun.
Azmine sarıl sımsıkı, bak ne olursun.
Yazara henüz inceleme eklenmedi.

Yazarın biyografisi

Adı:
Metin Şahin
Unvan:
Yazar

Yazar istatistikleri

  • 1 okur okudu.
  • 8 okur okuyacak.