Metin Turhan

Metin Turhan

Yazar
9.3/10
9 Kişi
·
13
Okunma
·
0
Beğeni
·
719
Gösterim
Kuyularınızdan petrol fışkırsa, ülkenizde altın damarları keşfetseniz fakat insanınız milli ve çağdaş ihtiyaçlara göre yetiştirilmemişse yine kalkınmış sayılmazsınız.
Biz ne kapitalist sistemde olduğu gibi mahallede bir kişiyi milyoner yapıp diğerlerini aç bırakmak ne de Marksist sistemde olduğu gibi bütün mahalle halkını fakir yapmak istiyoruz. Biz, mahallede biri aç yatarken tok yatan bizden değildir, diyen iktisat sistemine inanıyoruz.
Bir başka topluma benzemeye çalışan veya benzeyen bir kişi artık o milletin efradından sayılır.
Türklük için, bağımsız kalkınmış Büyük Türkiye için herkesi cepheye çağırıyorum. Bu cephe, yüz milyonluk, kalkınmış milliyetçi Türkiye cephesidir. Bu cephede bencil çıkarlarını düşünen menfaat şebekelerine yer yoktur. Bu cephede korkaklara, döneklere yer yoktur.
Bir ülkenin kaleleri fethedilebilir, orduları muharebeyi kaybedebilir fakat bir milletin gönlü ve zihni fethedilmedikçe o ülke asla yenilmiş sayılmaz.
Büyük Türk Milleti,
Biz seni, sokaklarda ıspanak fiyatına satılan bir demokrasiye, vurguncu bir ekonomiye değil, hak yoluna, Allah yoluna çağırıyoruz.
türkiyenin gerçeklerini çok güzel bir dille anlatıyor faili meçhul cinayetlerin ve karanlık olayların nasıl işlendiğini devlet eliyle nasıl kullanıldığını gösteriyor

Yazarın biyografisi

Adı:
Metin Turhan
Unvan:
Yazar.

Yazar istatistikleri

  • 13 okur okudu.
  • 1 okur okuyor.
  • 43 okur okuyacak.
  • 2 okur yarım bıraktı.