Michael Dialynas

Michael Dialynas

Çizer
8.0/10
2 Kişi
·
2
Okunma
·
0
Beğeni
·
12
Gösterim
Adı:
Michael Dialynas
Yazara henüz alıntı eklenmedi.
128 syf.
·10/10
of.
h a r i k a y d ı.

Çizgi roman okumaya başladığımdan beri böyle bir şey arıyordum. Bulduğuma inanamıyorum. Bu kadar uzun olduğuna dokuz cilt olduğuna da inanamıyorum. Aşırı mutluyum.

Normal bir okul gününde, her şey normalken birden bir patlama olur ve okul artık olduğu yerde değildir. Ormanın ortasında bir yerdedir. Evet... bayılıyorum bilim-kurgu, fantastik şeylere. Zaten sıkılıyorum biraz olağanüstülük çok iyi geliyor.

Orman, normal bir orman değil. İçinde yaşayan canavar-yaratık hayvanlardan kimsenin haberi yok. Okulda yaşanan şoku atlatmaya çalışan öğrenciler daha kendilerine gelemeden uçan yaratıklardan biri laboratuvara girip öğrencilerden birini yiyiyor. Toplamda üç öğrenci hayatını kaybediyor. Herkesin eli kolu bağlı. Okul sonuçta, yiyecek stoku yok, su yok, yatacak yer yok ve yüzlerce öğrenci. Okulda hapsoluyor.

Çok iyi ya. Düşünce, kurgu falan aşırı iyi. Ve sadece okul ya da ormana gidip, ormanın içinde ne olduğunu, bu saçmalığın sebebini bulmaya çalışan aşırı zeki Adrian ve diğer çocukları değil iki sahneyi birden anlatması daha da iyiydi.

Okulda ortaya çıkan *yönetim* sorunu yüzünden daha çok fazla sorun ortaya çıkıyor.
5 kişi olarak yola çıkan öğrenciler -bizimkiler demek istiyorum- isimlerini öğrenmeme daha çok var dlfgg
Ormanda çirkin (asla dayanamazdım orada can verirdim ben.) normal olmayan yaratıklarla karşılaşıyorlar. Daha sonra okulda kalmaktan vazgeçip o beş kişiye katılan kızla birlikte altı kişi oluyorlar. Ve yolları 3-3 ayrılıyor. 3 kişi piramit gibi bir şeyin içine girip araştırma girişiminde bulunurken; diğer üç kişi kocaman yaratık ayılarla baş başa kalıyorlar...

Yani macera dediğin böyle olur. Bayıldım.

Yazarın biyografisi

Adı:
Michael Dialynas

Yazar istatistikleri

  • 2 okur okudu.
  • 2 okur okuyacak.