Mine Akcamuz

Mine Akcamuz

Yazar
8.0/10
3 Kişi
·
8
Okunma
·
0
Beğeni
·
1
Gösterim
Adı:
Mine Akcamuz
Unvan:
Yazar
Aslında her kadın papatyadır; seviyor mu sevmiyor mu diye çelişkiye düşüp kolunu kanadını kırmadığın ve canını acıtmadığın sürece.
Milyonlarca olaylar gelir başımıza kısacık arandığımız hayatın içinde ve hepsi bize karşı kurulmuş bir oyundur çoğu zaman.
İnsanları hayata bağlayan tek bir nedeni olur ya; bazen sırf o neden yüzüstü kalmasın diye boğazına düğümlenen onlarca acıya göğüs gerersin, işte benim o nedenim sensin! Her günün daha çok anı biriktirdiğimiz bir gün olması dileğimle... papatyalarla kal güzel kadın!
144 syf.
·Puan vermedi
Gençlik tadında bir kitapla geldim. Yazarımızın ilk kitabı olmasına rağmen akıcı bir dille yazılmış biraz daha uzun olabilirdi sadece. Kitabın bazı noktalarında duygulanmadım desem yalan olur. Yazarımıza başarılarının devamını diliyorum.
۰
Konusundan kısaca bahsetmek gerekirse; Liseli bir genç kız olan Gamze’nin babasının vefatından sonra annesinde evlenip yurt dışına yerleşir ve Gamze abisiyle beraber yaşamaya başlar. İlerleyen zamanlar da abisinin arkadaşı Burak’a aşık olur. Papatyaları çok seven Gamze her gün bir tanesini Burağın çantasına koymaya başlar. Peki sonra ne mi olur hepsi kitabın içinde mevcut
144 syf.
·Beğendi·8/10
Yazarin ilk kitabi olmasina rağmen gayet akıcı idi. Hic sıkılmadan okudum. Bir iki kelime hatasi vardi onun dışında 2 3 saatte okudum.
Konu geçişleri biraz hızlı olmuş yer yer duygulanmadim desem yalan olur. Gecislere biraz daha yer verilmis olsaydi 300 400 sayfalik bir eser olurmuş. Ben severek okudum umarim sizlerde severek okursunuz. Yazarimiza basarilar diliyorum. Çıkacak olan eserlerini okumak icin sabırsızlanıyorum.
144 syf.
·Puan vermedi
Merhaba arkadaşlar sizlere güzel bir kitap yorumuyla geldim.
.
.
Gamze'nin babası ölünce annesi evlenip yurt dışına yerleşiyor.
.
.
Gamze,abisi Murat ile birlikte ailelerinin onlar için tuttukları evde yaşıyorlardı.Arkadaşı Burağın babasının iflas etmesi ile değişen hayatları oldu.
.
.
Gamze abisinin en yakın arkadaşı Burak'a aşık olur.Papatyaları çok seviyor gamze benim gibi ve tabi Burak için papatya yetiştirir bahçelerinde.Yetiştirdiği papatyalardan her gün bir tane kopartır ve okulda Burağın çantasına koyar.Ve güzel kitap böyle devam eder.Kitap tam bir aşk kitabıydı bence.
.
.
Güzel bir kitapdı yazarın ilk kitabı olmasına rağmen gayet iyiydi ama daha uzun olabilirdi bence.
.
.
144 syf.
·Beğendi·8/10
Aslında bu kitabı önceden okumuştum. Ve buraya eklememiştim. Kitap çıkmamıştı. Bende şimdi tekrar denedim ve oldu. Gerçekten çok güzel ve özel bir kitaptı. Biraz daha yavaş olabilirdi olaylar. Hatta boraz daha devam edebilirdi. Sayfası az olmuş. Bir günde okuduğum güzel ve nadir kitaplardan. Gönül rahatlığıyla alıp okuyabilirsiniz ♡
Papatya Kadın Mine Akcamuz
144 syf.
·Beğendi·8/10
Kitabımız da liseli genç bir kız olan Gamze’nin başından geçen olaylar konu edilmiş.
Babasının vefatından sonra, annesi evlenip yurtdışına yerleşir.
Abisi ile birlikte yaşayan Gamze, abisinin arkadaşı Burak’a aşık olur.
Kitabımızın isminde de görebileceğiniz gibi Gamze papatyalara aşık bir kızdır. Kitabın devamında olay hiç bitmiyor Gamze’ ye hem kızıp hem hak verdim
Gençlik kitabı tarzında olsa da ...nasıl yani? Diyeceğiniz dramatik bir son sizi bekliyor.

Bu tarz kitapları sevenlere öneriyorum

Yazarın biyografisi

Adı:
Mine Akcamuz
Unvan:
Yazar

Yazar istatistikleri

  • 8 okur okudu.
  • 1 okur okuyacak.