Mister Sue Me

Mister Sue Me

Tasarımcı
9.0/10
2 Kişi
·
2
Okunma
·
0
Beğeni
·
1
Gösterim
Yazara henüz alıntı eklenmedi.
136 syf.
·10/10
Kitap Cole ve Sasha'nın hakkında ve favorilerim arasına girmesinin tek sebebi Cole'ün günlüğünden bir bölüm olması. Ya da kitabın Cole hakkında olması. Ya da Tara Sue Me yazdığı için de olabilir. Bilmiyorum. Ama yine "Mükemmel ve daha fazlasını istiyorum!" diye çığlık atma isteği doğuran bir novellaydı.

Sasha Fritz'le konuşurken çok mu çabuk davrandı Cole'e koşmakta diye düşündüm bir ara ama epilogu okuduktan sonra fikrim anında değişti. Cole ve Sasha'dan bahsediyoruz yani, başka türlü olması absürt olurdu.

Serinin yazılmış, okumadığım son kitabı Top Trouble kaldı ve sadece tanıtım yazısını okurken kendimden geçiyorum. Hemen onu okumaya başlayacağım. Hala son kitap olup olmadığını, devam kitapları olup olmayacağını bilmiyorum. Ama umarım Tara Sue Me bu seri için 10 milyon kitap falan daha yazar!
Ruta S.
Ruta S. Top Trouble: A Submissive Series Standalone Novel'i inceledi.
204 syf.
·8/10
Top Trouble, Submissive serisinin şu an için yayınlanmış son kitabı ve yazardan okuduğum 15. kitap. Sanırım Tara'ya aşık olduğumu söylememe gerek yok, alışveriş listesini bile okuyabilirim kadının yani.

Seriyi ilk okumaya başladığımdan beri üç yıldan fazla oldu ve bu serinin yeri bende çok özel. Ben de muhtemelen pek çok Türk okur gibi BDSM temasına sahip kitaplara Elli Ton serisi ile başladım ve türden nefret ettim, çünkü o zamanlar bu serinin varlığından haberdar değildim ve hala Pegasus Yayınları'nın bu seriyi yeterince tanıtmamasına sinirliyim. Ama bu çok daha iyi belki de, okuyan hemen her Türk okur Elli Ton'la karşılaştırmaya ya da kopya olduğunu söylemeye yemin etmiş gibi zaten. Üstelik iki serinin de aynı zamanlarda aynı forumda Twilight fan-fiction'ı olarak yazılmaya başlanmasına rağmen. O yüzden Elli Ton'un aynısı diyecekseniz bu seriyi lütfen okumayın. Her neyse, bu konuda yeterince sinirlendim yıllardır bu incelemeden sonra bu konuda sinirlenmeyi bir kenara bırakacağım.

Kitapta Kelly -Mistress K- ve Evan'ın -Master Martin- hikayesi anlatılıyor. Başlıktan da anlaşıldığı gibi ikisi de D/s ilişkilerinde kendilerini D olarak tanımladıklarından kimin kime itaat edeceği konusunda bazı tuhaflıklarla karşılaşıyorlar ama aralarındaki göz ardı edilemez çekim ikisinin de switch olduğu sağlıklı bir ilişki kurmalarını sağlıyor.

Kitap Luke ve Meagan'ın hikayesi gibi erotik-romantik-gerilim türünde ama onların hikayesi gibi en büyük odak noktası gerilim değildi ama çok kısa olması sebebiyle büyük bir kısmını gerilimli kısımlar oluşturuyordu. Daha fazla ikisinin arasındaki ilişkiye odaklanan kısımlar olmasını isterdim ama Tara teşekkür kısmında bu karakterlerle işinin bitmediğini söylemiş, umarım iyice okurlara Evan ve Kelly kusturana kadar işi bitmez.

Kitaptaki Orson ve Kiara için yazdığı kitabın 2019'un sonlarında çıkacağı yazıyor kitabın sonunda, şimdiden okumak için sabırsızlanıyorum.

Seri New York'ta başlamıştı. Seduced by Fire ile birlikte Wilmington, Delaware'e taşındı. Şimdi de bu kitapta birlikte Texas'a taşındı. Daha 47 eyalet daha var Amerika'da ve umarım seri bütün eyaletlerde geçen on milyon kitaptan oluşana kadar Tara yazmaya devam eder çünkü serinin bitmesine hiç hazır değilim ve hiçbir zaman hazır olacağımdan da emin değilim.

Yazarın biyografisi

Adı:
Mister Sue Me
Unvan:
Tasarımcı

Yazar istatistikleri

  • 2 okur okudu.