Monica Wood

Monica Wood

Yazar
4.6/10
12 Kişi
·
33
Okunma
·
1
Beğeni
·
166
Gösterim
Adı:
Monica Wood
Unvan:
Meksikalı Yazar
Doğum:
Maine, Meksika
-"Bu şehirden defolup gitmeyi planlıyordum."
Bir anda gözleri doldu.
-"Şu bedenimden dışarı çıkıp gidebilmeyi ne kadar çok istediğimi tahmin bile edemezsin."
"Ona bütün savaşların aynı olduğunu söyle; bir sürü anlamsız ölüm ve sonra yıkılmış halde evlerinin yolunu tutan insanlar."
Monica Wood
Sayfa 364 - Panama
"Mekandakilerin çoğu otuzlu yaşlarındaydı; içerisi kısacık elbiseli, saçları boyalı kadınlar ve kol kaslarını spor salonlarında geliştirdikleri belli olan, solaryumda bronzlaşmış erkeklerle doluydu."
440 syf.
·Puan vermedi
Kitabı okumaya can atmama rağmen kitaba başladıktan sonra hayal kırıklığına uğradım. Ve zar zor bitirdim. Aslında başta sevdim bana göre kitap güzel başladı ve böyle devam eder sandım ama bir süre sonra koptum kitaptan. Hemde öyle böyle bir kopuş olmadı bu. Karakterler birbirine girdi, olaylar birbirine girdi, hangi zamandan bahsettikleri her şey her şey birbirine girdi.
Oysaki başı çok güzeldi :(
440 syf.
·Beğendi·8/10
Küçük çocuğun en başlarda ölmesi beni çok üzdü ama Ona ile dostluğu çok güzeldi. Babasının özünde iyi bir insan olduğunu düşünüyorum müziği için çabaladı durdu ama ailesine çocuğuna neden bu kadar uzak ve ilgisizdi anlayamadım
440 syf.
·3 günde·7/10
Milyonda bir çocuğun özelliği her şeyi sayması, müsabakaların sonuçlarını ezberlemesi, boş CD leri anlaşılmaz bir şekilde dizmesi.
On bir yaşında olan bu çocuk izci grubu ekibinden seçilerek yüz dört yaşındaki Ona ya yardım etmek için görevlendirilir. Takıntılı olan bu çocuk, Ona' yı rekorla kitabına sokmayı kafasına koyar.Ona' nın kendi kabuğundan çıkmasına yardım eder.Hiç hesapta olmayan bir şey gerçekleşir. Çocuk ölür. Yaşlı kadın çocuğun uğramadığını görünce hayal kırıklığına uğrar.Çocuğun tamamlanmamış görevini babası Quinn tamamlamaya karar verir.Quinn yaşlı kadının ağzından oğlunu tanıma fırsatını bulur.
440 syf.
Hayatımızdan bir parça bulacağımız söylenerek kandırıldık ama hiç beğenmedim. Kitabın yalnızca kapağı bile bize daha çok şey anlatıyor. Güzel bir konu heba edilmiş.

Yazarın biyografisi

Adı:
Monica Wood
Unvan:
Meksikalı Yazar
Doğum:
Maine, Meksika

Yazar istatistikleri

  • 1 okur beğendi.
  • 33 okur okudu.
  • 6 okur okuyor.
  • 17 okur okuyacak.
  • 1 okur yarım bıraktı.