Monika Muranyi

Monika Muranyi

Yazar
7.3/10
3 Kişi
·
10
Okunma
·
0
Beğeni
·
595
Gösterim
Adı:
Monika Muranyi
Unvan:
Yazar
Yaşlı ruhlar deneyim taşırlar. Siz bir çocuğun gözlerine baktığınızda, orada ortaya çıkmayı bekleyen bilgeliği göreceksiniz. Sevgili varlıklar, bu çocuklar farklıdırlar. Onlar sizin yaşadığınız şeyleri yaşamayacaklar! Onlar tümüyle yeni sorunlara sahipler ve o sorunların çoğu sizin onlar için yarattığınız eski sorunları aşmaya çalışmaktır!
Biz Tanrı'nın bir planı olduğuna güvendiğimizde, gevşeyip rahatladığımızda ve hoşumuza giden başka şeyler yaptığımızda (dikkatimizi onlara verdiğimizde), bu, süreci hızlandırır. Biz endişelendiğimizde, süreci yavaşlatır ve kendimizi mutsuz ederiz. Siz bildiğinizden daha güçlüsünüz, öyleyse gevşeyin ve tüm tanrısal parçalarınızın en hayırlı sonucu yaratmak için perdenin öbür tarafında sürekli çalıştıklarına güvenin.
Monika Muranyi
Sayfa 178 - Akaşa Yayınları
Saf niyet nedir? Siz birisine aşık olduğunuzda ve onun gözlerine baktığınızda, onda Tanrı'yı hissedersiniz! Ama bunun farkında bile olmazsınız. Aşık olmanın neden bu kadar şaşırtıcı olduğunu anlıyor musunuz? Çünkü Tanrı oradadır.

...Siz birisine bakıp, "Seni seviyorum" dediğinizde, bu saf niyettir. Siz aşık olduğunuzda ve sevginizi bir başkasına akıttığınızda, onunla bir olursunuz.
%35 (96/280)
·Beğendi·10/10
Gaia ağı

O dokuz niteliğin dışında var olur. Ancak o manyetik ağ, kristalimsi ağ, yaratılış mağarası ve deniz memelelileri vasıtasıyla insan bilinciyle çok yakın bir ittifak içindedir. Gaia insanlığın yaydığı her titreşimi artırıp güçlendirir. Gaia türlerin yaratılması ve yok edilmesi gibi gezegenimizle ilişkili birçok şeyden sorumludur.

İnsan bilincinde Gaia'nın rolü

Siz bu gezegene derin ve Spirituel bir Biçimde bağlısınız. Insanlık nasıl giderse gezegenin bilinci de öyle gider.. Gaia doğa ana ile insan bilinciyle işbirliği yapar. Gaia sizin partneriniz olan sizin ışık ve karanlık dengesini değiştirmenizi izleyen ve insanların ne istediklerini algılayan bir yaşam kuvvetidir.. O da kutupluluğa sahiptir. Sayfa 65-66

Dikkatimi çeken kısım bu oldu..

Yazarın biyografisi

Adı:
Monika Muranyi
Unvan:
Yazar

Yazar istatistikleri

  • 10 okur okudu.
  • 4 okur okuyor.
  • 24 okur okuyacak.