Muhammed Kahraman

Muhammed Kahraman

Yazar
10.0/10
1 Kişi
·
4
Okunma
·
1
Beğeni
·
122
Gösterim
Adı:
Muhammed Kahraman
Unvan:
Türk Yazar
Yazara henüz alıntı eklenmedi.
416 syf.
* doğu güneydoğu illerinde kobani olayları bahane edilerek serhildan adı altında yapılan vahşeti anlatıyor

*isid kobaneye girilmesini bahane ederek hep pkk yöneticileri halkı sokaklara çağırdı

*sokak çıkan hdpkkli terör yandaşları doğu ve güneydoğu illerinde müslüman kürt halkının ev iş yerlerine islami sivil toplum kuruluşları ve huda par il ilçe teşkilatlarına saldırıldı.

*hdp il başkanı zübeyde zümrüt diyarbakırda 400 isid derneği vardır diye müslüman kürt halkını hedef göstermesi kurban bayramında kürt halkına saldırı başladı..

* hdp il başkanlığı önünde başlayan yürüyüş tüm diyarbakıra islami sivil toplum kuruluşlarına bir anda saldırı hazırlığı yapmamayı düşündüler ama köyder onun bir aile kavgası yüzünde olaylar erken başladı.

*ihtiyaç sahibi kurban eti dağıtan ve değerlendirme bulunmak için köyder yetkilileri dernekte buluştu 100 kişilik hdppkk alçak güruh köydere slogan atarak taş ve silah saldıra geçti burda turan yavaş dernek hocasını şehit ettiler.

* daha sonra kurban eti dağıtan yasin boru ve arkadaşlarını bir binaya sıkıştıran alçaklar binanın 3 katından aşağı attılar bıçakladılar yaktılar arabayla cesetlerin üzerinde geçtiler vahşice katlettiler.

*müslüman kürt halkı pkk ve feto ilişkili nasıl bit zulme maruz kaldığını anlatıyor

*6-8olaylari sırasında yakılan camiler dernekler kuran kursları parti binaları ölenlerin bilançosu ve gerçek yüzünü anlatıyor.

Yazarın biyografisi

Adı:
Muhammed Kahraman
Unvan:
Türk Yazar

Yazar istatistikleri

  • 1 okur beğendi.
  • 4 okur okudu.
  • 3 okur okuyacak.
  • 2 okur yarım bıraktı.