1000Kitap Logosu
Resim
Muhammet Emin Oyar

Muhammet Emin Oyar

Yazar
BEĞEN
TAKİP ET
8.3
53 Kişi
106
Okunma
12
Beğeni
726
Gösterim
Doğum
Salihli, Manisa, 1991
Yaşamı
1991 yılında Manisa'nın Salihli ilçesinde doğdu. Anadolu Üniversitesi Havacılık ve Uzay Bilimleri Fakültesi Sivil Hava Ulaştırma İşletmeciliği bölümünden 2016 yılında mezun oldu. Mostar, Genç Okur, Semerkand Çocuk, Mavi Fidan ve Okudukça dergilerinde yazıları yayımlandı. Genç Okur yayınları ve dergisinin yayın ekibinde bulunan yazar çocuk, gençlik ve kültür yayıncılığı alanlarında çalışmalarına devam ediyor.
134 syf.
·
Beğendi
·
10/10 puan
Kûtü'l Amâre Zaferi (Mavi Uçurtma Yayınları)
Bu zaferin ne kadar önemli olduğunu bu eserler sayesinde çocuklarımıza öğretebiliriz. Yetişkin olarak ben bu kitaptan çok şey öğrendim. Çocuklar için de faydalı olacağını düşünüyorum.
Okuyacaklarıma Ekle
288 syf.
·
Beğendi
·
10/10 puan
4 arkadasin bir macerasını anlatan bir kitap ve bu dört arkadaş üzerinden okuyucu etkilenmesi amaçlanmıştır Misal teknoloji bağımlılığı ağar bastığını yani fazlasinin kötü bir şey olduğunu ve ondan kurtulmak, uzaklaşmak icin zaten bu macera başlamıştır diye düşünüyorum ve arkadaşlar arası diyalog ilgimi çekti ordaki muhabbet sevgi saygı buda okuyucunun iyiye yani zorbalik değilde espirili sevgi dolu kardeşlik içindede yasanabildigini göstermiştir. 4 arkadas üzerinden birde izciligin güzelliğini kulübe üye olmanın güzellikleri iyiliğe bağlılık olamanin yani hep sosyal medya veya oyun gibi şeyler değilde daha verimli bir hayat için arasira o sosyal medyanın dünyasından çıkıp izcilik olsun doğa yürüyüşü, sanat gibi etkinliklerin yapılabildiğini bizlere çok güzel bir şekilde anlatilmiştir.
Okuyacaklarıma Ekle
288 syf.
·
Beğendi
·
10/10 puan
Hayal Mağarları - Niyet Geçidi (Genç Okur Yayınları)
Çok iyi bir kitap. Sürükleyici macera arayan herkese tavsiye ederim. Ayrıca birçok yerinde gülmekten kendinizi alamıyorsunuz. Böyle kitaplara çok ihtiyacımız var. umarım seri olarak devam eder
Okuyacaklarıma Ekle
50 öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.