Mustafa Altıntaş

Mustafa Altıntaş

Yazar
9.2/10
10 Kişi
·
12
Okunma
·
9
Beğeni
·
56
Gösterim
Adı:
Mustafa Altıntaş
Unvan:
Yazar
304 syf.
·Beğendi·10/10
Bir marka nasil oluşur . Kimi kimsen yok Allah'dan başka zorluklar ve sıkıntı seni hayallerinden vazgeçirecek mi .yoksa kadercilik yapıp kös kös oturup fırsatın kapına gelmesini mi bekleyeceksin.o zaman ise bu kitabı alıp okuma ile başla
Merve
Merve İsminiz Kaderinizdir'i inceledi.
@8Merve·12 Ağu 01:11·Kitabı okumadı
Uzun zaman önce verdikleri konferansta dinleyici olma şansı bulduğum Motivasyon İkizleri Mustafa Altıntaş ve Kemal Altıntaş, o gün verdikleri güzel ve etkili mesajlar sayesinde toplum teşvikiyle oluşmuş, garantici memuriyet kalıbıyla sınırlı olan kariyer hedefimin sınırlarını aşıp hayallerimin çok daha ötesine taşımama vesile olmuşlardı. Bugün ise hayalleri olan insanlara umut olmak amacıyla yıllar önce çıktıkları bu yolda, kendi başarı öykülerini yazdıkları İsminiz Kaderinizdir kitabıyla insanlara seslenmeye devam ediyorlar. Duymasını bilen tüm kulaklara seslerinin ulaşması dileğiyle..
304 syf.
Buram buram samimiyet kokan bir kitap arıyorsanız buyurun burdan yakın.. Cillop gibi taptaze bir kan, yepyeni bir kitap... "Nerdeeenn nereye" nin tam karşılığı demek çok mümkün.

Hani, Allah nasip etmeyeceği şeyin hayalini kurdurmaz, kul sıkışmayınca hızır yetişmezmiş ya, tam da öyle bir noktada aslında kitap. Hayalleri ve hayatlarının ortak paydada bir araya gelmesi... 

Katıldıkları etkinlikler ile motivasyon  sağlayan iki kardeşin yazdıkları kitap ile bunu devam ettirebilimesi ise ekstra başarı. Aslında Mustafa ve Kemal Beyler 'Kişisel gelişirken kişisel geliştirmişler'... Kendi serüvenlerini anlatarak gelecek nesile ümitvar olmanın önemini oldukça başarılı bir üslupla aktarmışlar kitapta.

Benim, Tv ile uzaktan yakından bir bağım olmadığı için kendilerini kitapları vesilesi ile tanımış oldum. Fakat onlar "Motivasyon İkizleri" olarak bir süredir aramızdalarmış. Liselerde, üniversitelerde  düzenlenen etkinliklerde ve ekranlarda yapmış oldukları söyleşilerle aslında kendilerini kanıtlamışlar. "Her türlü sıkıntıya ve zorluğa rağmen..."

Yolları açık, okurları bol olur inşallah. 

Selâmetle..☘
304 syf.
·4 günde·Beğendi·7/10
#okudumbitti İsminiz Kaderinizdir adlı kitabını az önce bitirmiş bulunuyorum. Kitabın ismi, yazarlarımızın isimlerinin nereden geldiğini ve bu isimlerin onların hayatını nasıl etkilediğini, Motivasyon İkizlerinin oluşma sürecinde neler yaşadıklarını, yapamayacaklarına inanan herkese TV programlarına çıkarak, başarılı olarak güzel bir ders verdiklerini, umutsuzluğa düştükleri anda art arda gelen tekliflerin, hiç düşünmeden yapılan bir iyiliğin getirdiği sonuçlar evde kaldığımız bu korona günlerinde kaleme alınmış, yaşananların üzerinden zaman geçse de kitabımız çok yeni..
.
Bu işe ilk atıldıklarında ilk olarak kendi okudukları okulda etkinlik yapmak ikizler için heyecan vericiydi, düşünsenize okuduğunuz okulda yıllar sonra başka öğrencilerin hayatlarına dokunuyorsunuz muhteşem bir his olmalı.. Kitapta adeta sıfırdan başlayıp nasıl bu seviyeye geldiklerini satırlara dökmüşler, bir kaç gün içinde sıkılmadan bitirebileceğiniz güzel bir başarı hikayesi, herkese tavsiye ediyorum..

Yazarın biyografisi

Adı:
Mustafa Altıntaş
Unvan:
Yazar

Yazar istatistikleri

  • 9 okur beğendi.
  • 12 okur okudu.
  • 25 okur okuyacak.