Mustafa Çağrı Apak

Mustafa Çağrı Apak

Yazar
0.0/10
0 Kişi
·
3
Okunma
·
0
Beğeni
·
21
Gösterim
SEN IŞIKSIN!
Işığa geleceksin biçare!
Gezegenler ayininde güneşin hatasıydı dünyası.
Doğmayacağım dedi artık gündüzlere.
Bir gün hayat bulacaksın kendi zehr'inden ve medet umacaksın sönmüş yıldızlardan...
Başka geceleri yakacağım ışığımın ateşinde,
Güvenme ışığıma nur değilim ben...
Bilinçaltın senin gerçek kimliğini ortaya çıkarma mücadelesi veriyor ve sana sürekli güçlü mesajlar veriyor Kenan. GERÇEKTE SEN KIMSIN KENAN
https://www.instagram.com/kitapdolusu/
⭐ Merhabalar, bu sefer yazar Mustafa Çağrı Apak'ın romanı Paranormal aşk ile karşınızdayım. Kendisine bizi bu ilgi çekici romanla tanıştırdığı için teşekkür ederiz.
⭐ Kitabımız alelade olmayan bir aşk hikayesi ile başlıyor. Adeta birbirlerine gizli bir bağ ile bağlı iki genç insanı hikaye boyunca ilginç olaylar bekliyor. Kahramanımız Kenan'ın gördüğü bir rüyada, sevgilisi Hande aracılığıyla aldığı bir mesaj ve bu mesajın umulmadık bir gerçeklikle Kenan'ın karşısına çıkmasıyla kitabımıza hızlı bir giriş yapıyoruz.
⭐ İkilinin bu olaylara anlam arayışları böylelikle başlıyor. Bu süreçte birbirine tutkuyla bağlı bu iki gencin cevap arayışları, birbirlerine destek olmaya çalışarak devam ederken Kenan'ın rüyalarının da ardı arkası kesilmiyor.
⭐ Bence kurgu olarak çok güzel bir kitap olmuş. Özellikle Türk bir yazandan böyle bir kurgu çıkması beni çok mutlu etti ve böyle girişimlerin desteklenmesi gerektiğini düşünüyorum.
⭐ Olayların girişini sizlere çok renk vermeden anlatmaya çalıştım. Gelişme ve sonucu siz meraklı okuyuculara bırakıyorum :)

Yazarın biyografisi

Adı:
Mustafa Çağrı Apak
Unvan:
Yazar

Yazar istatistikleri

  • 3 okur okudu.
  • 1 okur okuyacak.