Mustafa Çağrı Apak

Mustafa Çağrı Apak

Yazar
9.1/10
8 Kişi
·
17
Okunma
·
1
Beğeni
·
50
Gösterim
Adı:
Mustafa Çağrı Apak
Unvan:
Yazar
"Sihirli ele gerek yok, kapat gözlerini ve hisset... Çok derinlerde de değil, her nefesinde... Sıcacık cennet içinde..."
Mustafa Çağrı Apak
Sayfa 217 - Akis kitap
“İçimizdeki çocuğun gökkuşağı altında dans etme arzusuna yenilgisidir anlatmaya çekindiğimiz hikâyeler...”
Yutkunamayacak kadar
kirlendim... Benim hikâyem, nâtamam bitmek zorunda.
En masumiyetinde bir çocuğun son fısıltısı bu; KÜÇÜK DEĞİLİM
BEN!”
Bilinçaltın senin gerçek kimliğini ortaya çıkarma mücadelesi veriyor ve sana sürekli güçlü mesajlar veriyor Kenan. GERÇEKTE SEN KIMSIN KENAN
512 syf.
·11 günde·8/10
Korku gerilim tarzında bir kitaptı. tabi ki aşk vardı ama sırlarda ilgi çekiciydi.
Kitabın konusuna gelince; Kenan'ın gördüğü bir rüyada, sevgilisi Hande aracılığıyla aldığı bir mesaj ve bu mesajın umulmadık bir gerçeklikle Kenan'ın karşısına çıkmasıyla oluşan olaylar. hikayeler. Melekler, şeytanlar vs. Aşk tabi ki var ama gerilim heyecan da dorukta arkadaşlar...
512 syf.
·1 günde·9/10
http://www.instagram.com/sanatdolusu
.
⭐ Kitabımız alelade olmayan bir aşk hikayesi ile başlıyor. Adeta birbirlerine gizli bir bağ ile bağlı iki genç insanı hikaye boyunca ilginç olaylar bekliyor. Kahramanımız Kenan'ın gördüğü bir rüyada, sevgilisi Hande aracılığıyla aldığı bir mesaj ve bu mesajın umulmadık bir gerçeklikle Kenan'ın karşısına çıkmasıyla kitabımıza hızlı bir giriş yapıyoruz.
⭐ İkilinin bu olaylara anlam arayışları böylelikle başlıyor. Bu süreçte birbirine tutkuyla bağlı bu iki gencin cevap arayışları, birbirlerine destek olmaya çalışarak devam ederken Kenan'ın rüyalarının da ardı arkası kesilmiyor.
⭐ Bence kurgu olarak çok güzel bir kitap olmuş. Özellikle Türk bir yazandan böyle bir kurgu çıkması beni çok mutlu etti ve böyle girişimlerin desteklenmesi gerektiğini düşünüyorum.
⭐ Olayların girişini sizlere çok renk vermeden anlatmaya çalıştım. Gelişme ve sonucu siz meraklı okuyuculara bırakıyorum :)
512 syf.
·Beğendi·10/10
Mustafa Çağrı Apak, Türk Edebiyatına ve Romanına yeni nefes aldıracak bir yazar... İyi-Kötü, Doğru-Yanlış, Güzel-Çirkin felsefesini, günümüz insanının ruhsal bunalımını bir aşk öyküsü içinden anlatırken, duygu ve düşüncelerimizin kaynağında ruhsal metaforları büyük ustalıkla anlatmış. İnsan kitabı okurken bedenlerin ardındaki ruhların, omzumuzdaki meleklerin varlığını hissetmeden edemiyor.

Kitap adı gibi bir aşk kitabı değil aslında, Psikoljik gerilim kitabı. Olay ve konu bağlamları kadın erkek ilişkileri üzerinden anlatılmış. Astral Seyehat seanslar ile gerçeküstü bir bağ kurmuş. Kurgu harika...

Bilal Özbay – Yazar

Yazarın biyografisi

Adı:
Mustafa Çağrı Apak
Unvan:
Yazar

Yazar istatistikleri

  • 1 okur beğendi.
  • 17 okur okudu.
  • 2 okur okuyor.
  • 6 okur okuyacak.
  • 1 okur yarım bıraktı.