Mustafa Işıldak

Mustafa Işıldak

Tasarımcı
9.8/10
20 Kişi
·
29
Okunma
·
0
Beğeni
·
14
Gösterim
Adı:
Mustafa Işıldak
Unvan:
Türk Tasarımcı
Yazara henüz alıntı eklenmedi.
704 syf.
"Ashabım yıldızlar gibidir, hangisine uyarsanız doğru yolu bulursunuz." Hadis-i Şerif

Hulefa-i Raşidin, Cennetle müjdelenen sahabeler,Sahabe-i Kiram,Ehli Beyt,Ezvac-ı Tahirat ve Hanım Sahabeler olmak üzere 6 ana bölümde 210 sahabe hakkında bilgiler sunan bu ansiklopedi paha biçilemez bir eser. Hazırlayanlardan Allah razı olsun. Daha önce ismini dahi duymadığım sahabeler hakkında bilgi edinme fırsatı buldum.Rabbim bizleri Efendimiz(s.a.v) ve onun güzin ashabının yolundan ayırmasın.
İstifadeli okumalar dilerim...
704 syf.
·Beğendi·10/10
Yazqnlardan allah razi olsun gunumuzde ozellikle internettw bilgi kirliliğin den dolayi bazi kitsplars on yargili yaklasiliyordu ama saolsun allah razi olsunki sahabelerimiz hakkinda genis detayli ve teferaatli bilgilrr ldik allah razi olsun yakinda sahabe kabir lerini ziyaret ermek icin istanbula eyup sultanaa ziyarette bulunucam
704 syf.
·9/10
Yaklaşık 300 kadar sahabenin efendimizle olan münasebetleri, öne çıkan özellikleri ile ele alınarak birer ikişer sayfa şeklinde anlatıldığı çok güzel, faydalı, samimi bir eser.

Özellikle çocuklara okumak ve okutmanın güzel ahlak kazanmada çok önemli bir rol oynayacağını düşünmekteyim.

Ayrıca bilinçte, Peygamberlerden sonra en seçkin insanlara ait hatıralar bulunması, kişinin güçlü bir karakteri olması adına onemli bir kazanımdır.

Çocuklar için süper rol model olabilecek ü en şerefli insanlar bu kitapta çok samimi resmedilmis. Çocuklar dahi sıkılmadan okuyor.

Şiddetli tavsiyemdir efenim.
704 syf.
·423 günde·Beğendi·10/10
Müthiş bir kitaptı. Peygemberimiz ve dinimiz hakkında çok bilgi edindim. Bu kitabı herkese tavsiye ederim. Bu kadar sahabe hakkında bilgi toplamak ve bunu düzenlemek çok emek gerektiren bir iş yapanların emeğine sağlık

Yazarın biyografisi

Adı:
Mustafa Işıldak
Unvan:
Türk Tasarımcı

Yazar istatistikleri

  • 29 okur okudu.
  • 9 okur okuyor.
  • 17 okur okuyacak.
  • 7 okur yarım bıraktı.