Mustafa Resul Yalçınkaya

Mustafa Resul Yalçınkaya

Yazar
8.6/10
7 Kişi
·
12
Okunma
·
0
Beğeni
·
507
Gösterim
Adı:
Mustafa Resul Yalçınkaya
Unvan:
Yazar
İnsanın en kadersiz olanının bile mutlaka bir listesi vardır, birinin önemsemediği anlar bir başkası için listeye girmeye hak kazanabilir. Sınav başarısı, ilk aşk, evlilik, iş hayatındaki bir terfi, yüklü bir miras, dar zamanda gelen bir yardım ya da bunlara benzer pek çok şey birilerinin listesine girebilir. Hayatta kaldığımız sürece listeye yeni maddeler eklenebilir ya da öylece kalır. Ama bu listede her ne olursa olsun hiçbir şey özgürlüğe kavuşma anıyla boy ölçüşemez. Özgürlük bütün listelerin birinci sırasındadır ve o anın ne demek olduğunu en iyi, tutsaklığı yaşayanlar bilir.
Ambrosia Laneti
304 syf.
·6 günde·Puan vermedi
Kitabı okuduğum dönem oldukça yoğun bir dönem olduğundan bitirmem uzun sürdü. Dili çok sade, sürükleyici bir kitap. Hiçbir virüsten etkilenmeden ve her zaman genç kalarak yaşamak ister misiniz? İşte kitapta bu sorunun cevabını buluyorsunuz. Belki de ceza sandıklarımız aslında ödülümüzdür. Keyifli okumalar :)
304 syf.
·Beğendi·9/10
Evet bilim kurgu filminden çıkmış gibi bit kitap türk yazar yazı beni şaşkın etti kitabı migrostan çok ucuza aldım ve uzun zaman önce okudum 3 kere falan gayet güzel bir kitap bilim kurgu severleri okumalı bence

Yazarın biyografisi

Adı:
Mustafa Resul Yalçınkaya
Unvan:
Yazar

Yazar istatistikleri

  • 12 okur okudu.
  • 2 okur okuyacak.