Nanette Burton Mongelluzzo

Nanette Burton Mongelluzzo

Yazar
5.0/10
2 Kişi
·
3
Okunma
·
0
Beğeni
·
29
Gösterim
Adı:
Nanette Burton Mongelluzzo
Unvan:
Yazar
Özgüven kendinize değer vermekle ilgilidir.Kim olduğunuzu anlamaktan Ve hem güçlü Hem de zayıf yanlarınızı kabul etmekten geçer.
Kendini olumlama Ne demektir?
Kendini olumlama daha iyi hissetmenize yardımcı olmak İçin “iyiyim” ya da “işimden başarılıyım” ya da “Harika bir beyzbol oyuncusuyum” gibi ifadeler kullanmanızdır.
Sağlıklı bir Özgüven inşa etmeye başlamanın en heyecan verici yollarından biri de ufak,kısa vadeli,gerçekçi hedefler koymak ve bu hedefler doğrultusunda Tutku’yla çalışmaktır.O hedefe bir ulaşıldı mı,işte o zaman başarının sağlıklı bir Özgüven için ne anlam geldiğini anlamaya başlarsınız.Ama yüksek bir Özgüven yapıp ettiklerinizden daha fazladır.
Negatif Ya da sağlıksız davranışlarınızı değiştirmek istiyorsanız,aşağıdaki ipuçlarını akılda tutun:
•Değiştirmek istediğiniz davranışların bit listesini yapın.
•Bu davranışlar hakkında arkadaşlarınız Ve ailenizle konuşun.
•O davranışın neden sağlıksız olduğu üzerinde düşünün.
•O davranışın hayatınızdaki başka insanları nasıl etkilediğine dair liste yapın.
•Alternatif davranış vd hareketlerin listesini yapın.
•Alternatif davranışlardan birini her gün kullanın.
•Bu değişimde size yardımcı olması İçin profesyonel yardım alın.
294 syf.
·2 günde
Özguven dediğimiz sey kesinlikle baskasıni hor görmek vs. degil;aksine kendimizi bilmek,zayif yonlerimizi bilerek artiya cevirmek,arti yonlerimizi guclendirmek,kendimizi gelistirmek,kucuk kucuk hedeflerle ilerlemek,sukretmeyi bilmek,hedeflerimizin gercekci olup olmadigini bilmek ve bu ozguveni dogru bir sekilde kullanmanin hem ikili iliskilerde hem is hayatinda hem ask hayatinda hemde kendi icimizdeki hayatta bize artilarla donecegini,mutluluga ulasmanin kolay yolu olarak gosteriliyoe.Bol orneklk,beyin firtinasi yapabileceginiz,mini testler iceren guzel bir kitap.Keyifli okumalar.
294 syf.
·1/10
#TheEverythingGuideToSelfEsteemBuildYourConfidenceSetGoalsThatWorkAndLearnToLoveYourself #TheEverythingGuideToSelfEsteem #nanetteburtonmongelluzo #akılçelenkitaplar #bookstagram #starbuckstr
____________________________________
⭐️
————————————————
I do not know what gives us the confidence to be successful enough, maybe take chance in love or finding personal happiness each day with the simpliest things... the only thing I know about this book is may give many things but self-esteem...

Yazarın biyografisi

Adı:
Nanette Burton Mongelluzzo
Unvan:
Yazar

Yazar istatistikleri

  • 3 okur okudu.
  • 5 okur okuyacak.