Natalie Bennett

Natalie BennettMiscreants yazarı
Yazar
7.5/10
11 Kişi
16
Okunma
1
Beğeni
555
Gösterim

Natalie Bennett Gönderileri

Natalie Bennett kitaplarını, Natalie Bennett sözleri ve alıntılarını, Natalie Bennett yazarlarını, Natalie Bennett yorumları ve incelemelerini 1000Kitap'ta bulabilirsiniz.
Bir rafta duracak bir ödül ya da her zaman zayıflık arayışı içinde dönen kurtlara yem olacak uysal bir kuzu istemiyordum. Kurdun derisini çekip postunu arkadaşlarına ve ailelerine hediye olarak gönderen kadını istiyordum.
İşler zorlaştı ama dünyadaki herkes boktan şeyler yaşadı. Bu dünyadaki tek bir kişi, yaşam denilen bu şeyden zarar görmeden kurtulamadı. Hepimizin başa çıkması gereken travmaları ve acıları vardı.
Tüm parçaları toplayabilmesi için paramparça olmamı istiyor. Sonuç olmadan dünyamı paramparça edebileceğini düşünüyor. Peki ya kraliçe kralı öldürüp imparatorluğunu kendisi için alırsa?
Kimse taktığınız maskenin altında ne olduğunu bilmediğinde rol yapmak daha kolay olma eğilimindedir.
Ben kendimi anlamadıysam, onun anlamasını nasıl bekleyebilirdim ki?
Uzun zaman önce birinin benim hakkımda ne düşündüğünü takmayı bırakmıştım. İnsanlar sadece görmek istediklerini göreceklerdi ve yargıları her zaman benim gerçeklerimden daha yüksek sesle kükredi.
Kalp kırıklığının en zor kısmı sonu değildir. Bir zamanlar olanın anıları ve olabilecek her şeyin olasılıkları.
Konuşacak bu kadar çok şey varken ondan uzaklaşmam gerektiğini düşünmek... Bu kadar acıyı hissedip hala bu kadar aşık olmak nasıl mümkün oldu?
Beni karanlıkta bir ışık olarak gördüler, korktukları karanlığın başından beri ben olduğumu fark etmediler.
44 öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.