Nazende Didem Ünalçın

Nazende Didem Ünalçın

ÇevirmenTasarımcı
5.8/10
13 Kişi
·
33
Okunma
·
0
Beğeni
·
37
Gösterim
Adı:
Nazende Didem Ünalçın
Yazara henüz alıntı eklenmedi.
312 syf.
·3 günde·4/10
Serinin son kitabıyla karşınızdayım. Bu son kitabı gerçekten çok gereksizdi yani. Çıkartılmasına hiç gerek yokmuş. Karakterleri çok seviyorum ama seriyi sakız gibi uzatmanın da lüzumu yok bence. bu kitapta; Laken ve Will'ın balayı zamanını görüyoruz ama öyle düz devam kitabı gibi değil. İlk kitabında olan olayları Will'ın ağzından okuyoruz. Yani şöyle anlatayım Laken Will'e "ilk buluşmamızda, ilk öpüşmemiz de, ilk okulda karşılaşmamızda neler hissettin, benim bilmediğim neler oldu, beni ilk gördüğünde ne hissettin.." tarzı sorular soruyor ve kitabımız bizi geçmişe götürüp Will'ın ağzından anlatıyor. Bu şekil ilerliyor bir günümüze geliyor tekrar geçmişe gidiyor. O anları tekrar okumak zevkli, Will'ın bakış açısından okumakta zevkli ama biraz gereksiz geldi bana açıkçası. Yani bu kitaba çokta gerek yokmuş açıkçası.
312 syf.
·1 günde·Puan vermedi
Ve serinin son kitabı. Aslinda benim için cokta gerekli olmayan bir kitaptı sevmedim mi sevdim erkek karakter Will tarafindan yasananlari okuyoruz bu sefer. Onun düşüncelerini, hislerini öğreniyoruz daha çok. 2.kitabın sonundan başlıyor balayi zamanlarindan ve balayinda geçmişi konuşmalarıyla ,olayları Will anlatıyor Bilmedigimiz kisimlarla birlikte. Artik herşeyin üstesinden gelmiş mutlu bir aile var. Güzel bir final sahnesi ilede taçlanıyor. Hizla okudum genel olarak konuya hakim olduğum için.
Böylece bir seri daha bitmis oldu. Yazarin okumadigim 2 kitabı kaldi bir ara onlarida okumaliyim. Kalemini seviyorum.
312 syf.
·2 günde·1/10
Hangi akla hizmet aldım bu kitabı şu an hiç bilmiyorum. Hayır bence seri devamı olarak çok saçma bir 3. Kitap olmuş. Will ile Layken balayı günlerinde birbirlerinin tadını sayısını unutmuş bir şekilde çıkarırken boşta kaldıkları zamanda da Will’in ağzından geçmişte yaşanılan olayları ve o anlarda Layken ‘e olan hislerini okuyoruz. Kitap böyle sürüp gidiyor. Ve açıkçası boşa geçen bir zamandı. Ve nedense bu sıralar hep elime fiyasko kitapları alıyorum. Peşine okumayı düşündüğüm kitabı da korkarak seçeceğim artık.
312 syf.
·8 günde·7/10
Colleen Hoover'in kalemini seviyorum ve yazdıklarını (Umutsuz,Yeni Bir Umut) da severek okuyorum. Kim Bu Kız?, Çarpışma serisinin son kitabı ve bu sefer yaşananlar Will'in tarafından anlatılıyor. Ilk iki kitabın toparlaması gibi olmuş ama hani olmasa da olurmuş. Ilk kitapta Layken tarafından anlatılan olaylar, hissettirilen duygular ne yazık ki Will tarafından aktarilamadi. Çok yuzeyseldi. Kopyala+Yapıştır hoopp kitap bitti. Seriyi tamamlamak isteyenler kitabı alabilir ,onun dışında extrem bir şeyi yok. Bu sefer olmamış i-ıh: /
312 syf.
·5/10
Harika bir seriyi nasıl uzatırım da bitmesi gereken yerde bitirmem konulu kitap yorumuna hoşgeldiniz. Kızın ağzından anlattık çok beğenildi neden aynı olayları bir de erkek karakter anlatmasın ve 3 kitap olmasın? Oluyor işte. Fakat okurken aynı tat alınıyor mu o tartışılır. Yine de hikayeyi sevdiğim için çok sert çıkmıyorum fena değildi.
🧦
Layken ve Will zor zamanları atlatmış, kötü şeyleri geride bırakmışlardır ve şimdi sonsuza kadar adımından sonrası için hazırlardır. Layken, balayı yataklarında Will'e kendisine nasıl aşık olduğunu anlatmasını ister ve Will kendi gözünden Layken'i anlatır. İyi, kötü anılar, itiraflar... Will içini dökerken Layken ona bir kez daha aşık olur.
🧦
"Karıcığım," dedim, dosdoğru gözlerinin içine bakarak. "Ne düşünürsen düşün, bütün evrende seni sevdiğim gibi sevebileceğim tek bir kadın bile yok."
🧦
Kitap İsmi : Çarpılma Serisi
3 - Kim Bu Kız?
Yazar : Colleen Hoover
Yayınevi : Epsilon
Tür : Romantik
🧦🧦🧦. 5 / 3.5 Puan

Yazarın biyografisi

Adı:
Nazende Didem Ünalçın

Yazar istatistikleri

  • 33 okur okudu.
  • 1 okur okuyor.
  • 25 okur okuyacak.
  • 2 okur yarım bıraktı.